Utakmicama 26. kola zaključeno je prvenstvo 1. Županijske lige za ovu sezonu. Prvak GOŠK Kaštela svladao je Mladost (P) rezultatom 3:1, Val je bio bolji od Vinjana s 3:0, dok je Jadran preokretom poražen u Omišu (1:2).

HNK Val – NK Vinjani 3:0 (1:0)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Josip Grčić, Marin Barić, Ivan Krajina
Strijelci: 1:0 Abramac 9', 2:0 Šarić 57', 3:0 Belajić 73'
Igrač utakmice: Andro Šarić (Val)

Sretniji kraj nogometaši Vala priredili su si pobjedom protiv Vinjana. Turbulentno proljeće ipak su zaključili ulaskom u gornji dio ljestvice – taman sedmi - s tim da su se poklopili rezultati Primorca te Imotskog. Abramac je 'načeo' goste u 9. minuti, a pobjedu su potvrdili Šarić i 'joker' s klupe Belajić za konačnih 3:0.

HNK Val:Rokov, Šimunović, Lagator (68. Belajić), Kovačević (68. Jurić), Radić (65. Pajčin), Šarić, Suman, Veljača (65. Bojaj), Zec (65. Mikelić), Abramac, Avramović. Predstavnik kluba: Špiro Osibov

NK Vinjani:Kukulj, T. Slišković, Jonjić, Milas, Lozo, Mat. Slišković (70. Majić), Bušić Šontić, Zlopaša, Mar. Slišković (68. Pojatina), Jurić, I. Slišković. Predstavnik kluba: Branislav Skeva

NK Mladost (P) – NK GOŠK Kaštela 1:3 (1:2)

Proložac, stadion Sarampov
Suci: Mario Soldić, Mario Vrkić, Ivan Božinović-Mađor
Strijelci: 0:1 Vučemilović-Alegić 33', 0:2 Vučemilović-Alegić, 1:2 Lončar 44', 1:3 Simpson 77' (11m)
Igrač utakmice: Nino Vučemilović Alegić (GOŠK Kaštela)

Prvak GOŠK također je slavio u posljednjoj utakmici, čime su na najbolji način zaključili savršeno proljeće. Najbolji strijelci Vučemilović-Alegić i Simpson ponovo su bili glavni akteri utakmice, nakon koje su potpuno zasluženo podigli pehar najbolje momčadi lige. GOŠK-u će sezona tek doći do vrhunca sljedećih dana u kvalifikacijskim utakmicama za 3. HNL - jug.

NK Mladost (P):Barbić, Grabovac (8. Milović), Češljar (83. Dropuljić), Tolić, Bandić, Lončar, Šimić, Šakić, Meter (76. Matić), Jukić, Kljenak. Trener: Mate Maršić

NK GOŠK Kaštela:Ivanda, Vranješ, Bučić (56. Čubrilo), Baran (66. Rušnov), Vučemilović Grgić, Karaman, Repić (56. Barada), Kovačević, Maretić, Simpson, Vučemilović-Alegić. Trener: Siniša Jalić

NK Omiš – HNK Jadran (KS) 2:1 (0:0)

Omiš, stadion Anđelko Marušić Ferata
Suci: Ante Milinović, Drago Pavić, Toma Galić
Strijelci: 0:1 Ratković 58', 1:1 I. Pivčević 60', 2:1 F. Pivčević 65' (11m)
Igrač utakmice: Ivan Pivčević (Omiš)

Za razliku od ostalih kaštelanskih klubova, Jadran nije uspio doći do pobjede, a ni do boda. Bili su na dobrom putu kada je Ratković u 58. minuti zabio za vodstvo, no u narednih sedam minuta domaćin je preokrenuo s dvama pogocima Pivčevića – jedan je dao Ivan, a drugi Frane.

NK Omiš:Vuković, Ribičić, Žilić (46. Kuzmanić), Mikulić, Klarić (73. Krivić), Vučemil (59. Humačkić), Roguljić, Škarica (59. Šaškor), I. Pivčević, Marčić (65. Cvitanović), F. Pivčević. Trener: Jure Zilić

NK Jadran (KS): L.Katić, Čurčić, F. Katić, Baran, Kapitanović, Ratković (61. Duvnjak), I. Grubišić, Plazibat (38. Marić-Arić), Šerić, Bašić, Jukić (73. Kašljević). Trener: Zdravko Marković