U posljednjem kolu 2. HRL – jug rukometaši Ribole Kaštela svladali su Rudar Labin rezultatom 28:25. Preokretom u drugom poluvremenu i na krilima jedanaesterostrukog strijelca Davora Vujičevića rukometaši Ribole Kaštela zaključili su ovu sezonu.

Rudar Labin nominalno je bio slab protivnik, ali u rezultatski nebitnoj utakmici Kaštelani su ipak proslavili prestižno treće mjesto. Gosti su puno bolje igrali u prvom poluvremenu, kojeg su poveli s rezultatom 7:1. Preokret Ribole dogodio se tek u nastavku utakmice s dvije serije kojom su riješili pitanje pobjednika.

RK Ribola Kaštela – RK Rudar Labin 28:25 (12:14)

RK Ribola Kaštela:Pepur, Džakula (1), Petrović, Mihanović, Milković (2), Pavlov, Krokar (5), Čajić (3) Olić, Malnar, Buzov, Vukić (2), Čavka, Fistonić, Vujičević (11), Bešker (2). Trener: Davor Bujas

RK Rudar Labin:Kokot (2), Franković (9), Tomičić (1), Bijelić, Vozila (1), Dželili (1), Raktajec (9), Murselović, Mandić, Kos, Glavačević, Slomić (1), Lukšić (1). Trener: Dalibor Zupičić