U posljednjoj utakmici 23. kola 1. Županijske lige nogometaši Postira Sardi svladali su Val rezultatom 2:1.

NK Postira Sardi – HNK Val 2:1 (2:0)

Postira, stadion Podježice
Suci: Petar Cakić, Mateo Boljat, Jakov Tolić
Strijelci: 1:0 Zlatar 23', 2:0 T. Matulić 30', 2:1 Šimunović 82'
Igrač utakmice: Toni Matulić (Postira Sardi)

U zanimljivoj utakmici domaćin je do pobjede došao već u prvom poluvremenu kada su Zlatar i T. Matulić po jedanput svladali vratara Pleštinu. Poraz Vala ublažio je kapetan Šimunović u 82. minuti. Sudac Cakić nije imao previše posla, samo jednu javnu opomenu u prilično miroljubivoj utakmici. Tri kola prije kraja Val se zacementirao na sredini ljestvice, dok je Postira napravila korak prema opstanku u ligi.

NK Postira Sardi: Roso, R. Matulić, Mihaić, Šantić, Marušić, Nižetić (56. Vlahović), T. Matulić (56. Eterović), I. Matulić (77. Lukić), Zlatar (56. Matijaš), L. Lukić, Zolje (77. N. Lukić). Trener: Nenad Bilić

HNK Val:Pleština, Šimunović, Lagator, Kovačević, A. Šarić, Pajčin, Boljat (46. Zec), Abramac, Džanko (46. Bojaj), Jurić (79. Šunjerga), Rožić. Predstavnik kluba: Špiro Osibov