U susretima 21. kola 1. Županijske lige kaštelanski su klubovi ubilježili bodove i izbjegli poraze. GOŠK je bio bolji od Promorca na gostovanju u Stobreču, Val je kod kuće savladao Omladinca, a Jadran je remizirao u utakmici u Vinjanima..

NK Primorac 1929 – NK GOŠK Kaštela 0:1 (0:0)

Stobreč, stadion Blato
Suci: Luka Milin, Christian Vrdoljak, Mario Matijaš
Strijelac: 0:1 Simpson 89'
Igrač utakmice: Neil Connor Simpson (NK GOŠK Kaštela)aj utakmice.

Nogometaši GOŠK-a nastavljaju pobjednički niz pod vodstvom Siniše Jalića, a uz to je i mreža još jednom sačuvana. Pogodak vrijedan tri boda i ostanka na vrhu ljestvice postigao je Simpson pred sam kraj utakmice.

NK Primorac 1929: Jakeljić, Didović, Katavić, Jurjević-Škopinić, Barać, Jurenić, Kolovrat (58. Miličević); Krstulović-Opara, Franolić (81. Baturina), Ćurić, Grković (81. Šućur). Trener: Dragan Mitić

NK GOŠK Kaštela: L. Zec, Vranješ (58. Repić), N. Zec, Baran, Dević, Simpson (90. Gazibara), Vučemilović-Alegić, Karaman, Kovačević (80. Rušnov), Bučić, Projić (58. Pezo). Trener: Siniša Jalić

HNK Val – NK Omladinac 3:2 (2:1)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Ante Milinović, Mladen Labrović, Marin Barić
Strijelci: 0:1 Ožegović 19', 1:1 Belajić 22', 2:1 Bojaj 36', 3:1 Duvnjak 56', 3:2 Franić 89'
Igrač utakmice: Božo Duvnjak (HNK Val)

Odličnom igrom do pobjede je stigao i Val koji je na svom stadionu bio bolji od Omladinca rezultatom 3:2. Premda su gosti poveli u 19. minuti preko kapetana Ožegovića, samo tri minute kasnije Belajić je izjednačio za domaćina, dok je Bojaj u 36. minuti postigao pogodak za vodstvo Vala. U drugom poluvremenu Duvnjak je povisio na 3:1, dok je konačni rezultat postavio Franić minutu prije isteka regularnog dijela utakmice.

HNK Val: Rokov, Šimunović, Kovačević, A. Šarić, Bojaj (68. Džanko), Radanović, Duvnjak, Belajić, Pajčin (84. Veljača), Jurić (68. Stanković), Mikelić. Predstavnik kluba: Špiro Osibov

NK Omladinac: J. Radić, Kulić, Bilojelić, Ćopo (87. Kurir), Podrug, Čolić, Brdar, Rendić (14. Katić), Franić, M. Radić (84. Vrgoč), Ožegović. Trener: Vinko Marača

NK Vinjani – HNK Jadran (KS) 1:1 (1:0)

Vinjani, stadion Dovica
Suci: Mario Soldić, Josip Češljar, Ivan Mađor-Božinović
Strijelci: 1:0 Jonjić 18', 1:1 F. Katić 58'
Igrač utakmice: L. Katić (HNK Jadran KS)

U bitci donjeg dijela ljestvice nogometaši Vinjana i Jadrana odigrali su neriješenih 1:1. Domaćinu je pripalo prvo poluvrijeme, a gostima drugo. Vrijedi spomenuti kako su Vinjani mogli doći do pobjedničkog pogotka u 70. minuti, ali nisu uspjeli iskoristiti kazneni udarac.

NK Vinjani: Kukulj, Majić, Jonjić, Bušić Šontić, Lozo, Klapirić, Zlopaša, Naletilić (62. Vlašić), Bušić, Jurić (77. Mar. Slišković), I. Slišković. Predstavnik kluba: Branislav Škeva

HNK Jadran (KS): L. Katić, F. Katić, Baran, Duvnjak (54. Kapitanović), Marić-Arić, Ratković (74. Boduljak), I. Grubišić, M. Grubišić, Šerić, Bokšić (54. Čurčić), Bašić (85. Žeravica). Trener: Zdravko Marković