U derbiju 18. kola 1. HRL – jug rukometaši Ribole Kaštela svladali su Karlovac rezultatom 27:25.

RK Ribola Kaštela – RK Karlovac 27:25 (16:13)

Kaštel Sućurac, dvorana Sokolana
Suci: Ante Pavić, Mate Torbarina
Igrač utakmice: Velimir Krokar (RK Ribola Kaštela)

Zasluženu pobjedu Kaštelani su izborili ponajviše odličnim prvim poluvremenom, ali i sabranom igrom u nastavku utakmice. Protiv uvijek neugodnog Karlovca uspjeli su se 'osvetiti' za poraz u jesenskom dijelu prvenstva, ali ih i zaustaviti u pohodu na titulu prvaka. Ribola je u 9. minuti uspostavila vodstvo od 3:2 i od tada ga držala u svojim rukama. Gosti su u 46. minuti izjednačili na 19:19, no u nastavku je do pobjede 'povukao' Kovačević s četiri pogotka. Kaštelane je predvodio Krokar s osam pogodaka, dok je kod gostiju bio najbolji Bačić s deset pogodaka.

RK Ribola Kaštela:Pepur, Džakula, Milas (4), Mihanović, Milković (4), Malnar, Krokar (8), Čajić, Olić, Pavičić (2), Kovačević (5), Vukić (1), Čakva, Fistonić, Vujičević, Bešker (3). Trener: Davor Bujas

RK Karlovac: Radočaj, Horvat, Smojver (2), Capan (1), Begić, Bosiljevac, Makarun, Bačić (10), Hrvojević (2), Mrljak (2), Crnković, Magdić, Rukavina (4), Smojver (4), Glumac Trener: Miodrag Višnić