U 16. kolu 1. HRL – jug Ribola Kaštela doživjela je poraz 30:29. Pobjedonosni pogodak postigao je Milih u posljednjem trenutku susreta.

RK Kozala – RK Ribola Kaštela 30:29 (19:16)

Rijeka, dvorana Dinko Lukarić
Suci: Tomislav Baić, Mladen Šulekić
Igrač utakmice: Mateo Milih (RK Kozala)

Dvanaest sekundi prije kraja Ribola Kaštela imala je napad za pobjedu. Umjesto slavlja uslijedio je hladan tuš – greška u kontri koštala ih je izgubljene lopte, a Mateo Milih iskoristio je svoju priliku i sa zvukom sirene zabio za konačnih 30:29. Kozala je čitavu utakmicu vodila i kontrolirala, premda su obje strane postizale mnoštvo pogodaka. Ribola se probudila u nastavku i izjednačila na 21:21. Potom je domaćin ponovo poveo, a Ribola se držala na pogotku zaostatka sve do same završnice. Raspoloženi Vukić zabio je u 60. minuti za izjednačenje, a onda propustili priliku za pobjedu. Točnije, svu slavu odnio je Milih.

RK Kozala:Baldo, Braut (5), Islamović (5), Balas (2), Kokan (2), Kezić (1), Dizdar (3), Sertić, Tomaš (7), Kosanović, Milih (3), Schlagenhauf, Mikuličić, Deželjin (2), Loparac, Potočnjak. Trener: Tadej Široka

RK Ribola Kaštela:Pepur, Džakula, Milas (1), Čičmir, Milković, Malnar, Krokar (4), Cvjetković (2), Čajić (2), Olić, Pavičić (7), Mihanović, Vukić (7), Fistonić, Vujičević (2), Bešker (4). Trener: Davor Bujas