U 21. kolu Prve muške lige košarkaši Ribole Kaštela gostovali su kod posljednje momčadi prvenstva i pobijedili s tijesnih 95:93.

KK Sesvete – KK Ribola Kaštela 93:95
(22:35, 17:17, 30:22, 24:21)

Sesvete, dvorana SŠ Jelkovec
Suci: Branimir Galić, Mladen Vukojević, Matija Ekart
Igrač utakmice: Josip Vidović (KK Ribola Kaštela)

Ribola Kaštela uspjela je upisati nova dva boda i tako zadržati velike šanse za ulazak u doigravanje. Kaštelani su praktički dobivenu utakmicu morali spašavati u posljednjim trenucima susreta, a posebno se istaknuo Vidović sa 19 poena i 8 asistencija. Gosti su dominirali u prvom poluvremenu, da bi se u nastavku njihova dvoznamenkasta prednost lagano počela topiti. Sesvečane nije bilo 'briga' što su već potpisali odlazak u niži rang, već su upornom igrom – na krilima Babića i Žgele – na početku posljednje dionice doveli svoju momčad u vodstvo. Ribola je uspjela vratiti utakmicu u svoju korist i doći do pobjede, no malo je nedostajalo da si zakompliciraju stvar. Uz spomenutog Vidovića, treba spomenuti i tri trice Bilandžića kad se 'lomio' rezultat.

Kolo prije kraja Ribola je preskočila Jazine na trećoj poziciji. Preostaje im utakmica protiv uvjerljivo vodeće Cedevite Junior, a rasplet situacije ovisi također o Boscu i Jazinama.

KK Sesvete:Bežovan, Krajačić (4), Vlašić (2), Hodak (2), Oršanić (13), Babić (25), Žgela (21), Perković (3), Grabovac (3), Piplica (2), Franjić (15), Perković (3). Trener: Tomislav Vouk

Ribola Kaštela: Vidović (19), Sanader (4), Klepo (5), Rašetina (6), Biočić, Bilandžić (18), Tvrdić (21), Mari. Krešić (6), Marasović (8), Šarić (8), Mart. Krešić. Trener: Damir Rančić