U zaostaloj utakmici 9. kola 1. HRL – jug rukometaši Ribole Kaštela poraženi su od ekipe Balić&Metličić rezultatom 29:24. No, unatoč porazu Ribola ostaje na trećem mjestu.

Šesnaest primljenih pogodaka u prvom poluvremenu bila je presudna točka kaštelanskim rukometašima na gostovanju kod ekipe Balić&Metličić. Domaćin je startao s izvrsnih 5:0, dok se na prvi pogodak Ribole čekalo pet minuta. Do kraja poluvremena domaćin je uspio zadržati prednost od pet pogodaka, a ista stvar dogodila se i u nastavku. Ribola se mučila kako se približiti domaćinu, koji je na krilima raspoloženog Vulića stigao do vrijedna dva boda.

RK Balić&Metličić – RK Ribola Kaštela 29:24 (16:11)

RK Balić&Metličić:Cvitanović, Matijaš (1), Radina (3), Luketin (1), Badžim, Vladić, Čavčić (1), Tadić, Lučin, Kozina (4), Vulić (10), Dujić (1), Gajić (3), Roki (2), Sučić (3). Trener: Petar Metličić

RK Ribola Kaštela: Pepur, Džakula (2), Milas (1), Čajić, Milković (1), Malnar, Krokar (2), Marić (1), Cvjetković (6), Olić, Pavičić, Kovačević (8), Vukić, Fistonić, Vujičević (1), Bešker (2). Trener: Davor Bujas