U 14. kolu odbojkaške Superlige Ribola Kaštela svladala je Kitro Varaždin rezultatom 3:0.

OK Kitro Varaždin – OK Ribola Kaštela 0:3
(18:25, 22:25, 17:25)

Varaždin, dvorana Varaždin
Suci: Milan Rajković, Želimir Kušljić

Novi bodovi sjeli su na konto Ribole Kaštela. Prilično lagana pobjeda protiv varaždinske momčadi učvrstila im je treću poziciju i pokazala značajan rast u formi. Na početku prvog seta Ribola se brzo odvojila i s prednošću od 12:5 i 16:9 nagovijestila puni plijen na utakmici. Ribola nije ispuštala tempo ni u nastavku susreta. Odličan ulazak u drugi set ponovo im je dao značajnu prednost (7:3, 16:11) koju su uspjeli zadržati do završetka seta, da bi u trećem zaključile pobjedu s 25:17.

OK Kitro Varaždin: Brandić, Brčić, Stanić, Delić, Ivić, Kolarec, Silić, Somođi, Čilaš, Nevžala, Jošić, Mišlov. Trener: Ivica Đolonga

OK Ribola Kaštela: Vuković, Barać, Perić, Ivić, Kulušić, Cvijović, Šuker, Barić, Cikojević, Bijelović, Pervan, Jureta, Bašić. Trener: Ivan Rančić