KUP SNJEŽANA UŠIĆ
Odbojkašice Kaštela izborile su plasman u polufinale Kupa Snježana Ušić pobjedom protiv Enne Vukovar rezultatom 3:1.

OK Enna Vukovar – OK Kaštela 1:3
(12:25, 25:23, 9:25, 20:25)
Vukovar, dvorana OŠ Dragutin Tadijanović
Suci: Bruno Muha, Bojan Bardić

'Malene' su uspješno odradile i drugi sraz protiv Enne Vukovar. Nakon subotnje pobjede u prvenstvu, kaštelanske su odbojkašice bile bolje i u 2. kolu odbojkaškog Kupa. I ovoga puta gošće su pokazale bolju i kvalitetniju igru, što se posebno vidjelo u prvom i trećem setu. Tempo 'Malenih' opao je u drugom setu, a iskusne Vukovarke uspjele su iskoristiti dobiven prostor za izjednačenje. Sljedeća dva seta odlaze na stranu odlaze na stranu gostujućih igračica za zaslužen prolazak dalje.

OK Enna Vukovar: Karatović, Pejaković, Kelava, Vučković, Brocić, Majer, Dugandžić, Đerić, Macura, Savić, Orlić. Trenerica: Ivana Džamarija

OK Kaštela: Ninčević, Stanović, Prkačin, Vranković, Ucović, Strize, Ćurak, Mioč, Đolonga, Parčina, Matas. Trener: Zoran Grgantov