Treću uzastopnu prvenstvenu pobjedu košarkaši Ribole Kaštela upisali su u Omišu svladavši Omiš Čagalj Tours rezultatom 71:81.
U čvrstoj i borbenoj utakmici, u kojoj su obje momčadi imale dobar postotak šuta, Kaštelani su odnijeli važnu pobjedu za nastavak borbe za doigravanje.

Domaćin je odlično otvorio susret te je na prvi predah otišao sa sedam poena prednosti. Međutim, u nastavku su gosti djelovali puno bolje i konkretnije, pa su do kraja poluvremena uspjeli preokrenuti zaostatak na plus 6. U trećoj četvrtini obje su strane bile raspucane. Domaćin je pred kraj četvrtine bio nadomak izjednačenja, ali u posljednjoj minuti Kaštelani ponovo bježe na izraženu prednost od sedam razlike. Nakon kratkog 'zatišja' u posljednjoj dionici, Ribola je povećala svoju prednost i mirno privela susret kraju.

Utakmicu je obilježilo pojedinačno nadmetanje Zonjića i Svaline. Domaći igrač Zonjić ubacio je 28 poena uz pet trica koliko i gostujući igrač Svalina. Međutim, Sinjanin u redovima Kaštelana pridodao je još šest skokova i pet asistencija, uz impresivan šut od 76 posto.

KK Omiš Čagalj Tours – KK Ribola Kaštela 71:81
(24:17, 13:26, 23:24, 11:14)

KK Omiš Čagalj Tours:Delić (9), Srzić (2), Zonjić (28), Jurčević (2), Fulgosi (9), Mimica, J. Matijević, Šipić (8), Jukić, M. Matijević (2), Kegalj, Jeličić (11). Trener: Mladen Vušković

KK Ribola Kaštela: Vidović (2), Omašić, Sanader, Klepo, Rašetina (8), Biočić (5), Bilandžić (6), Tvrdić (17), Krešić (9), Svalina (25), Marasović (9), Markota. Trener: Damir Rančić