U posljednjoj zaostaloj utakmici odbojkašice Kaštela svladale su OK Brda rezultatom 3:1.

OK Kaštela – OK Brda 3:1
(25:20, 25:20, 28:30, 25:19)

Suci: Toni Ivković, Ante Jukić

Nova tri boda za OK Kaštela znači i bodovni priključak za vodećim dvojcem. U razmaku od samo četiri dana svladale su dvije splitske ekipe i ostale u borbi za prvo mjesto. Prva dva seta obje su ekipe pokazale kvalitetnu igru, ali su oba seta otišle na stranu domaćih igračica s identičnim 25:20. Gošće su odlučile 'ispaliti' barem jedan 'metak', pa su hrabrim trećim setom, u malom produžetku, smanjile na 2:1. No, povratka u susret i uzimanje barem jednog boda nije im pošlo za rukom. U četvrtom setu 'Malene' na račun raspoložene Nike Stanović dolazi do pobjedonosnog trećeg seta.

OK Kaštela: Ninčević (2), Stanović (29), Prkačin (19), Vranković (9), Ucović, Rimac, Strize, Ćurak (2), Mioč (18), Đolonga, Parčina (2), Matas. Trener: Zoran Grgantov

OK Brda: Vladušić (5), Mrduljaš (22), Radić, Dešković (1), Katunarić (4), Jelić, Maretić (18), Klarić, Maretić (8), Delić (3), Bogdanović (2). Trenerica: Ivana Perić