U posljednjoj utakmici ove kalendarske godine košarkaši Ribole Kaštela bili su bolji od Sesveta rezultatom 71:68.

Kaštelani godinu završavaju s pobjedom, točnije s tri pobjede u nizu i zasigurno među četiri momčadi lige. To im je omogućila pobjeda protiv Sesveta, ali pobjeda koja je umalo isklizla iz ruku. Jedna od lošijih momčadi lige većinu je susreta lovala zaostatak, koji je u nekoliko navrata bio i veći od deset poena, da bi se u posljednjoj četvrtini prednost Ribole skroz otopila. Tri minute prije kraja gosti su čak i poveli s poenom razlike (62:61), ali je sabranost domaćina ipak bila od presudne uloge.

U pobjedi domaćina istaknuo se Viktor Šarić sa 11 poena i 17 skokova, dok je kod gostiju Tušek bio prvi strijelac susreta s 21 poenom.

KK Ribola Kaštela – KK Sesvete 71:68
(24:12, 13:14, 17:20, 17:20)

KK Ribola Kaštela: Vidović (6), Sanader, Klepo, Murko (4), Biočić, Bilandžić (11), Tvrdić (10), Đirlić, Krešić (5), Svalina (15), Marasović (8), Šarić (11). Trener: Damir Rančić

KK Sesvete: Krajačić (7), Vlašić, Tušek (21), Oršanić (5), Babić (15), Žgela (9), Perković, Rimac, Grabovac, Franjić, Perković (10), Šola (1). Trener: Tomislav Vouk