Na nedavno završenom Prvenstvu Hrvatske za juniorke i juniore, koje se održalo u Zagrebu, nastupilo je 96 judaša i 49 judašica iz 27 hrvatskih klubova, a među njima i judaši kaštelanskih klubova Kaštela i Dalmacijacement.

Judo klub Kaštela u Zagrebu je nastupio s 18 svojih predstavnika te je zauzeo ekipno prvo mjesto.

Zlatne medalje u pojedinačnoj konkurenciji za JK Kaštela osvojili su Roberto Raca u kategoriji plus 100 kg te Ivan Škomrlj u kategoriji do 55 kg.
Srebrne medalje pripale su Ivanu Rozgi u kategoriji do 100 kg i Nikoli Zorotoviću do 60 kg, dok je brončanu medalju osvojio Marin Vujić u kategoriji do 81 kg.
Maja Franić, Luka Milin, Nika Perišić, Jelena Brešković i Martina Raca osvojili su peta mjesta u svojim kategorijama dok su ovog puta ostali natjecatelji JK Kaštela ostali bez plasmana.

Šime Bonacin iz JK Dalmacijacement u svojoj kategoriji osvojio je peto mjesto na natjecanju, dok se Iva Krišto plasirala na sedmo mjesto u konkurenciji  juniorki u svojoj kategoriji. Tonći Ivančić ostao je bez plasmana.