U sklopu prvog kola Kupa 'Krešimir Ćosić' košarkaši Ribole Kaštela svladali su KK Pet Bunara rezultatom 96:59.

KK Pet Bunara – KK Ribola Kaštela 59:96
(5:29, 22:27, 10:24, 22:16)
Zadar, dvorana Višnjik 3
Suci: D. Čanković, J. Modrić, F. Banović.
Igrač utakmice: Mario Krešić (Ribola Kaštela)

Uvjerljiva pobjeda protiv niželigaša i razvojne momčadi KK Zadra stigla je ponajviše sjajnom prvom i trećom četvrtinom. U prvoj službenoj utakmici Kaštelani su napravili dobar posao, posebno prva petorka koja je odličnim ulaskom u utakmicu omogućila mlađim kolegama veću minutažu. Svoju priliku ugrabio je Mario Krešić s čak 23 postignuta koša, a u strijelce su se upisali svi osim Biočića.

Ovom pobjedom Ribola Kaštela prošla je u drugo kolo, gdje ih u srijedu očekuje gostovanje kod KK Dubrovnika.

Pet Bunara: Klarić (9), Lukić (9), Viduka (2), Sikirić (18), Zubčić, Zagoršak (3), Karamarko (5), Njegovan, Maraš, Modrić (7), Gladović, Dević Obradović (6). Trener: Ivica Bajaj

Ribola Kaštela: Vidović (11), Sanader (7), Klepo (6), Murko (10), Biočić, Bilandžić (8), Tvrdić (6), Đirlić (10), Krešić (23), Svalina (5), Čirko (4), Marasović (6). Trener: Damir Rančić