U drugom kolu Superlige za odbojkašice odigrane su samo tri utakmice. Među njima je i dvoboj OK Kaštela i ŽOK Enna Vukovar, koji je završio pobjedom domaće ekipe rezultatom 3:0.

OK Kaštela – ŽOK Enna Vukovar 3:0
(25:21, 27:25, 25:19)

Kaštel Stari, Gradska dvorana Poljud
Suci: Toni Bingula, Mario Babić

Nova pobjeda u džepu kaštelanskih odbojkašica stavljena je u dvoboju protiv Enne Vukovar. Za razliku protiv Splita, ovaj put 'Malene' su bile nešto uvjerljivije. Prvi set osvojile su nakon što su sredinom seta mini serijom pobjegli na šest, a ubrzo i sedam poena razlike. U drugom setu gošće su bile konkretnije, rezultatski su pratile domaću ekipu, ali u produžetku ipak popuštaju. S velikih 2:0 u rukama, 'Malene' su u trećem setu osigurale nova tri boda.

OK Kaštela:Ninčević (5), Stanović (16), Prkačin (9), Vranković (7), Ucović, Rimac (4), Strize (1), Ćurak, Mioč (11), Đolonga, Višić, Parčina, Matas. Trener: Zoran Grgantov

ŽOK Enna Vukovar:Karatović (9), Pejaković (7), Ćirić (13), Kelava (12), Vučković, Brocić, Majer (3), Dugandžić, Đerić, Macura, Savić, Orlić (4). Trenerica: Ivana Džamarija