MEVZA LIGA
Odbojkašice OK Kaštela stigle su do senzacionalne pobjede u MEVZA ligi pobijedivši Calcit iz Kamnika rezultatom 3:1.

OK Kaštela – Calcit Volley Kamnik 3:1
(25:19, 20:25, 25:21, 25:22)

Suci: Jasmin Husejnović, Adnan Kolos
Igračica utakmice: Elena Vukić (OK Kaštela)

Do pobjede iz snova odbojkašice OK Kaštela stigle su u četiri seta pred domaćom publikom. Protiv izrazito favoriziranog Calcita, koji je u Kaštela stigao bez poraza, 'Malene' su napravile sjajan pothvat koji zaslužuje svaku pohvalu. U utakmicu su ušle prilično agresivno i koncentrirano, rano uspostavile vodstvo i povele s 1:0 u setovima. Premda su gošće u drugom setu pokazale svoje oružje i uzvratile sa 25:20, u iduća dva seta uslijedila je taktički disciplinirana igra domaćih koja je iznjedrila iznimno važnu pobjedu.

OK Kaštela: Ninčević, Stanović, Prkačin, Vranković, Rimac, Kurtović, Sudar, Parčina, Matas, Vatrov, Vukić. Trener: Zoran Grgantov

Calcit Volley Kamnik: Zbičajnik, Mihevc, Kotnik, P. Marušič, Š. Marušić, Mihalinec, Vovk, Brulec Kostić, Zatković, Janežič, Charuk, Jerala, Kaker. Trener: Gregor Rozman