Pet utakmica 11. kola 1. Županijske lige odigrano je ove subote, unatoč kiši koja već nekoliko dana natapa dalmatinske travnjake. U derbiju kola Jadran je s minimalnih 1:0 bio bolji od gradskog rivala Goška.

Jadran (KS) – Gošk 1:0 (1:0)
Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Teo Pavić, Dinko Kukulj, Josip Češljar
Strijelac: 1:0 Grubišić 21'
Isključen igrač: 74' Bučić (Gošk)
Igrač utakmice: Miro Grubišić (Jadran KS)

Jadran (KS):L. Katić, Čurčić, F. Katić, Baran, Marić-Arić, Buzov, Stude (62. Stojić), Šiškov, Klapež, Dević, Grubišić. Trener: Mario Ćutuk
Gošk: L. Zec, Džal, Šarić, Gazibara, N. Zec, Karaman (84. Sunara), Đuras, Bučić, Periš, Duvnjak, Vidović (64. Konsa). Trener: Radoslav Tomas

Prvi ovosezonski gradski derbi zaključen je pobjedom domaćina s minimalnih 1:0. Jadran je slavio zahvaljujući pogotku Mira Grubišića u 21. minuti, koji se tako nakon dugog golgeterskog posta drugu utakmicu zaredom upisao u strijelce. Sama utakmica bila je tvrda i prilično gruba, a sudac Pavić imao je dosta posla, podijelivši čak osam žutih kartona i jedan crveni. Domaćin je tek za nijansu bio bolji, što je ponekad u derbijima sasvim dovoljno za pobjedu. Goškovci tako i šestu utakmicu zaredom ostaju bez pobjede, a na utakmici su ostali i bez Bučića koji je u 74. minuti isključen zbog udaranja protivničkog igrača.