U prvom kolu MEVZA lige za seniorke, odbojkašice zagrebačke Mladosti, na svom domaćem terenu, svladale su OK Kaštela rezultatom 3:1.

Odbojkašice OK Kaštela poražene su u prvom kolu MEVZA lige na gostovanju kod Mladosti. Bez svoje najbolje igračice Nike Stanović, Kaštelanke jednostavno nisu imale dovoljno „force“ za pariranje aktualnim državnim prvakinjama. Premda su u drugi set odigrale izvrsno, u preostala tri seta bila je vidljiva dominacija domaće ekipe. Gošće su se osobito „raspale“ u trećem setu,  kada su ostvarile samo osam poena te tako u samo 17 minuta nakon izjednačenja dale domaćoj ekipi značajnu prednost. Idući tjedan OK Kaštela na svom će parketu dočekati Banja Luku.

HAOK Mladost - OK Kaštela 3:1
(25:10, 22:25, 25:8, 25:15)