ĐOLA '16: Završeno 2. kolo, danas i sutra osmina finala

REZULTATI i NAJAVE
Malo po malo, memorijalni turnir na male branke polako se približava svome kraju. Tijekom protekle sedmice na igralištu bivše O.Š. 'Bijaći' u Kaštel Novom odigrane su utakmice 2. kola a danas i sutra igrati će se 3. kolo (osmina finala).

Osim poraza Bare i plaćenika nakon penala, koji su uspjeli prosuti vodstvo od 4:0 te neočekivanog poraza druge momčadi CB 'Stara kuća' 2 od druge postave CB 'Leonarda' nije bilo nekih većih iznenađenja.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Svi rezultati 2. kola:

CB 'STARA KUĆA' 2 - CB 'LEONARDO' 2   1:2..(0:0)
BARE i PLAĆENICI - ŠURFILOVIĆI................(4:4 reg.)   9:10 pen.
CB 'LEONARDO' 1 - CAGEBALL JAPIRKO   6:2..(4:1)
LEZI i ODMARAJ - KONOBA 'INTRADA'   6:15.(2:9)
CB 'TWISTER' - ALAS SEGET   10:4...(4:0)
KONOBA 'LUČAC' - BETON TROGIR   (1:1 reg.)...1:3 pen.
SRINJINE - CB 'LEONARDO' 3   3:0...b.b.
VOLE GRADELE - TROGIR KONTINENT   6:1..(2:0)
RESTORAN 'BUŽA' - MNK USTANIK-KUM 2   0:3..(0:1)
ZRAČNA LUKA Split-Kaštela - CB 'FARAON'   0:1..(0:1)
TIKA TAKA-MESNICA VICE - M CAFE PODSTRANA   7:3..(1:1)
EL CLASICO - CB 'VIRUS'   2:4..(0:2)
KAŠTEL ŠTAFILIĆ - TAXI KEKO   2:5..(1:1)
S.C. 'KORNER' - RESTORAN 'INO'   1:3..(0:0)
AUTO OTPAD 'ROKO' - CB 'STARA KUĆA' 1   1:6..(0:2)
AUTOPRAONICA PATAK - DIKOD UĐE DIKOD NE UĐE   2:5..(0:2).

Danas i sutra igraju se utakmice 3. kola ili osmina finala, ždrijeb je bio nemilosrdan prema većini favorita pošto ih je već u osmini finala spojio da igraju međusobno. Tako već danas imamo dva velika derbija osmine finala, međusobno se sastaju CB 'Stara kuća' 1 (Plazonić, Muselin, Dolić, Sunara, Radman, Vranješ, Preradov) i CB 'Twister' (Grgantov, Pavičić, Rožić, Romić, Mravak) te kasnije u zadnjoj većerašnjoj utakmici Restoran 'Ino' (Grgić, Šarić, Moro, Vujić, Kirevski) i CB 'Faraon' (Turković, Zec, Rajković, Miloš, Bašić). 

Današnji dan započinje susretom ekipa Vole gradele i Srinjine dok se između dva derbija osmine finala smjestila utakmica u kojoj se sastaju ekipe MNK Ustanik-Kum 2 te 2 Ribe i 2 Kumpira (ex. CB 'Leonardo' 2). Sutra su na rasporedu ostale utakmice osmine finala od kojih se svojim značajem najviše ističe obračun lanjskih finalista ekipa Tika Taka-Mesnica 'Vice' i Konobe 'Intrada'.

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Parovi 3. kola (osmina finala):

Utorak, 16.08.2016.

19:30  Vole gradele - Srinjine
20:20  CB 'Stara kuća' 1 - CB 'Twister'
21:10  Ustanik-Kum 2 - 2 Ribe 2 Kumpira (ex.CB 'Leonardo' 2)
22:00  Restoran 'Ino' - CB 'Faraon'

Srijeda, 17.08.2016.

19:30 Šurfilovići - CB 'Virus'
20:20 Taxi Keko - Momci s termina (ex.CB 'Leonardo' 1)
21:10  Tika Taka-Mesnica 'Vice' - Konoba 'Intrada'
22.00  Beton Trogir - Dikod uđe, dikod ne uđe

U četvrtak se neće igrati zbog europske utakmice Hajduka, turnir se ponovo nastavlja u petak 19.kolovoza kada su na programu utakmice četvrtfinala turnira.


Izdvojeno




Uvjeti korištenja    Korištenje kolačića    Kontakt    Marketing
Copyright © 2023. Portal grada Kaštela. Sva prava zadržana.