Hajduk nastavlja s jako lošim igrama u gostima. Upisao je novu utakmicu bez pobjede, ovaj put kod posljednjeplasiranog Intera koji je uzeo bod remiziravši 1:1...

Ako je negdje Hajduk vidio priliku za tri boda u gostima, onda je to Zaprešić. Inter je u problemima, igra slabo, možda je i najnemoćniji od svih prvoligaša te glavni kandidat za ispadanje, međutim uzeo je bod protiv Hajduka.

Nakon što su se protivnici poigravali sa Zaprešićanima u posljednjim mečevima, Samir Toplak istaknuo je kako nema što prigovoriti svojim igračima koji se bore, ali nisu dostojni prve lige. I Hajduk ih nije uspio dobiti.

Inter je hravro krenuo u ovu utakmicu i već u trećoj minuti zaprijetio preko Barića, no taj udarac završio je pokraj gola. Što Inter nije napravio tada, napravio je u 26. minuti kada je Stefan Simić poklonio pogodak domaćinu. Bosec je ubacio, a Simić loše zahvatio loptu i ona je završila u mreži.

Do kraja prvog dijela Hajduk je došao do poravnanja. U samoj završnici poluvremena Eduok je primio loptu u 16 metara iskosa i opalio bez razmišljanja te prevario Matkovića.

U drugom poluvremenu nije bilo puno dobrog nogometa, posebno nme u zadnjih 20 minuta kada je magla otežavala i igranje i praćenje susreta. Na kraju je Inter uzeo veliki bod, a Hajduk po tko zna koji put ove sezone razočarao.

Izvor : Sportnet.hr