Da nisan rođen u Splitu, mislin da bi bija kurac od ovce - rekao je Ivanišević

Hrvatski trener stigao je veoma blizu velikog ostvarenja.

LIGE PETICE
POBJEDOM 3:1 kod Brightona u 34. kolu Premier League, Liverpool je ostvario još jedan podvig u sezoni za pamćenje.

Pod striktnim antivirusnim mjerama (mjerenje temperature, dezinfekcija ruku, zaštitne maske) u zagrebačkom hotelu Westin održana je pretposljednja ovogodišnja sjednica skupštine Hrvatskog olimpijskog odbora (HOO), a ujedno i posljednja u aktualnom sazivu.

Novi napadač Bijelih Dimitrios Diamantakos odradio je danas prvi trening sa svojim novim suigračima na Poljudu.

Sjajna utakmica u Milanu i veliki preokret Rossonera protiv Juventusa. Juve je imao 2:0 desetak minuta zahvaljujući golovima na startu drugog poluvremena, ali domaćin je napravio preokret koji je zaključio Ante Rebić golom za 4:2...

S Renaultom je osvojio dva naslova svjetskog prvaka

U nedjelju se u Maksimiru igra najveći derbi u Hrvatskoj, Hajduk protiv Dinama. Početak susreta 34. kola HT Prve lige zakazan je za 21:05 sati.

Najveće promjene stupit će na snagu u ljeto 2022. godine

Dinamo je objavio kako je raskinuo ugovor s Igorom Jovićevićem...

LUKA MODRIĆ
REAL je jučer u 34. kolu Primere slavio u Baskiji golom Ramosa s bijele točke iz 70. minute i četiri kola prije kraja nakratko pobjegao Barceloni na sedam velikih bodova. Ipak, Messi i ekipa protutnjali su sinoć kod Villarreala i slavili 4:1 te se opet vratili u igri za titulu.

U susretu 33. kola HT Prve lige Hajduk i Osijek su u iščekivanom susretu odigrali zanimljiv susret koji je ipak pripao gostima, a Bijelima je san o Ligi prvaka praktički nedostižan...

UZBUNA NA TRŽIŠTU
Bivši napadač hrvatske nogometne reprezentacije Mario Mandžukić (34) napustio je redove Al Duhaila nakon što je postigao sporazumni raskid ugovora s katarskim klubom

O TOME SE VIŠE NE ŠUTI
Počinje Formula 1, a uoči samog početka sezone opet se potegnulo pitanje oko nesrazmjera plaće između vozača

Svi smo tu kako i sam naziv turnira kaže 'Za nju, zbog nje' - kazali su organizatori

U prošlom kolu u velikom moskovskom okršaju Vlašić je zabio oba gola za CSKA.

Trener Hajduka posprdno je odgovorio na jedno sasvim legitimno novinarsko pitanje.

Uoči utakmice između HNK „Hajduk“ i NK „Osijek“, koja se ove nedjelje, 5. srpnja  s početkom u 18.55 sati igra na Poljudu u Splitu, Policijska uprava Splitsko-dalmatinska izdala je priopćenje građanima.

KAZNA ZA BAKLJADU
Disciplinski sudac Hrvatski Telekom Prve lige Alan Klakočer donio je odluke o kaznama po prijavama službenih osoba s utakmica 32. kola Hrvatski Telekom Prve lige