Dalmacija, HR, Svijet


Sport

Dalmacija, HR, Svijet


Trisedma

Kaštel Kambelovac

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
PETAR BOLJAT- nositelj liste

2. HRVATSKA SOCIJALNO LIBERALNA STRANKA -HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKI BLOK - HB
TONI TARAŠIĆ- nositelj liste

3. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
STJEPAN MAGLICA- nositelj liste

4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA- LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
RATOMIR VRANJEŠ- nositelj liste

 

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: Petar Boljat. Hrvat, Ribola 39, K.Kambelovac,
o.i.100897273 - Kaštela

Kandidati:

1. PETAR BOLJAT, Hrvat, Ribola 39, K.Kambelovac, o.i-100897273-Kaštela
2. TONĆI TADIN, Hrvat, Lapotići 2, K.Kambelovac, o.i-10074081-Kaštela
3. MATIJA- MARIJA ÐIKIĆ, Hrvatica,Cesta dr.F.Tuđmana 26, K.Kambelovac, o.i-100688688, Kaštela
4. TONE RENIĆ, Hrvat, Obala k.Tomislava bb, K.Kambelovac,o.i-15313816- Kaštela
5. IVANKA KOVAČEVIĆ,Hrvatica Cesta dr. F.Tuđmana bb, K.Kambelovac, o.i-10122426- Kaštela
6. IVAN ŠOŠA, Hrvat, Kralja Krešimira bb, K.Kambelovac, o.i-100794570-Kaštela
7. IVAN RADMAN, Hrvat, Karlovo bb, K.Kambelovac,o.i.102024542- Kaštela

 

2. HRVATSKA SOCIJALNO LIBERALNA STRANKA -HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKI BLOK – HB

Nositelj liste :Toni Tarašić, Hrvat, Cesta dr.F.Tuđmana 5,K.Kambelovac, o.i. 15432697-Kaštela


Kandidati:

1. TONI TARAŠIĆ, Hrvat, Cesta dr. F.Tuđmana 5, K.Kambelovac, o.i-15432697- Kaštela
2. JOSIP KAČIĆ BARIŠIĆ, hrvat, Cesta dr.F.Tuđmana bb, K.Kambelovac, o.i-100487768- Kaštela
3. ZDENKO VRDOLJAK, Hrvat, Dudanov put 5,K.Kambelovac, o.i.15432544- Kaštela
4. BEN LEUTAR , Hrvat, Obala k.Tomislava 8, K.Kambelovac, o.i.13617238- Kaštela
5. MARKO ROMIĆ, Hrvat,Cesta dr. F.Tuđmana 644,K.Kambelovac, o.i.
15749814 – Kaštela
6. MARIJA KAPOV, Hrvatica, Ribola 2, K.Kambelovac, o.i-13314499- Kaštela
7. ZORAN ŠULJAK, Hrvat, Karlovo 59, K.Kambelovac, o.i.100468045- Kaštela

 

3. HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP

Nositelj liste : Stjepan Maglica, Hrvat, Obala k.Tomislava 1,K.Kambelovac,
o.i.102354777- Kaštela

Kandidati:

1. STJEPAN MAGLICA, Hrvat, Obala k.Tomislava 1, K.Kambelovac, o.i.-102354777- Kaštela
2. DINKO ĆUBIĆ, Hrvat, Karlovo 56, K.Kambelovac, o.i-101822709-Kaštela
3. STIPE BRITVIĆ, Hrvat, Obala k.Tomislava 8, K.Kambelovac, o.i-101441816- Kaštela
4. ZLATKO ROŽIĆ, Hrvat, Ribola 3, K.Kambelovac, o.i-101189195- Kaštela
5. DENIS PITEŠA, Hrvat, T.Nigera 12, K.Kambelovac,o.i. 101677304- Kaštela
6. VIKTORIJA BAN, Hrvatica, K.Krešimira bb, K.Kambelovac, o.i.-102111040- Kaštela
7. GORAN JERKOVIĆ, Hrvat, Obala k.Tomislava 46, K.Kambelovac, o.i.-102220964- Kaštela

 

4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA- LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
Nositelj liste : Ratomir Vranješ, Hrvat, Uz magistralu 3, K.Kambelovac,
o.i.13773123 - Kaštela

Kandidati:

1. RATOMIR VRANJEŠ, Hrvat, Uz magistralu 3, K.Kambelovac, o.i.-13773123 – Kaštela
2. VESNA RADNIĆ, Hrvatica Obala kralja Tomislava 34 A, K.Kambelovac, o.i-100566328- Kaštela
3. PETAR KANAJET, Hrvat, Cesta dr. F.Tuđmana 59, K.Kambelovac, o.i-100050910- Kaštela
4. SANDA DELAŠ, Hrvatica, Kralja Krešimira 38, K.Kambelovac, o.i-100021175- Kaštela
5. IVAN KAPOV, Hrvat, Šetalište F.Kapova 3, K.Kambelovac, o.i.9103999- Kaštela
6. JOZO BEDALOV, Hrvat,Cesta dr.F.Tuđmana 94, K.Kambelovac, o.i.-14647788 - Kaštela
7. NATALIJA RADOVČIĆ- BENEŠ, Hrvatica,Uz magistralu 3,K.Kambelovac, o.i.-102040311- Kaštela


KOMENTARI:
(Da bi ste mogli komentirati morate biti prijavljeni na Facebook.)


RECIKLAŽNO DVORIŠTE
Ne znate gdje s otpadom?
PRIKUPLJANJE SVIH VRSTA OTPADA U 2022.
Način prikupljanja miješanog, biorazgradivog i reciklabilnog otpada
PRIJAVI DEPONIJ
Prijavi ilegalni deponij

Booking.com

 

Umrli

Tko je online

Imamo 652 gosta i nema članova online

15. 8. TRADICIONALNI KONCERT POVODOM BLAGDANA VELIKE GOSPE
Koncertni program u izvedbi članova HGD Biranj i gostiju
21:00 h, ispred župne crkve, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: HRVATSKO GLAZBENO DRUŠTVO BIRANJ (D,I)

16. 8. GLAZBENE VEČERI KOD SVETOG JERONIMA
Glazbena večer u izvedbi “Trio Artifex” - N. Milardović (flauta), I. Tikvica (klarinet) i
D. Ćepulić (orgulje)
20:30h, župna crkva sv. Jeronima, Kaštel Gomilica
ORGANIZATOR: UDRUGA SV. JERONIM (V,JS)

16. 8. “PODVORJE U PODVORJU”
Tradicionalni koncert klape Podvorje
21:00h, trg Podvorje, Kaštel Sućurac
ORGANIZATOR: KLAPA PODVORJE (D,I)

17. 8. LUTKARSKA PREDSTAVA SLON BON TON
Izvedba studija Suncokret
20:00h Dudanov park u Kaštel Kambelovcu
ORGANIZATOR GRAD KAŠTELA (D,I)

18. 8. DANI LUKE BOTIĆA
13. Dani Luke Botića: Zadarski studentski dani
20:00h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: UDRUGA ZA REVITALIZACIJU SELA OPOR BOTIĆI (F,I)

19. 8. KONCERT PUHAČKOG ORKESTRA KULTURNO-GLAZBENO DRUŠTVO
MOSOR KLIS-KOSA
Ljetni koncert puhačkog orkestra u sklopu proslave 170. godina glazbenih društava
u Donjim Kaštelima
21:00h, ispred Gimnazije SŠ Braće Radić, Kaštel Novi
ORGANIZATOR: HRVATSKO GLAZBENO DRUŠTVO ZRINSKI (F,JS)

19. 8. LIKOVNA UMJETNOST I POEZIJA
Dinko Bekavac - prezentacija umjetničkog rada
20:00h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA (V,I)

19.8. LITNJA FEŠTA 
20:00h na mulu u Kaštel Sućurcu
ORGANIZATOR KPU KAMPANEL (DR,I)

20. 8. VEČER TAMBURICE I MANDOLINE
Koncert povodom obilježavanja 100 godina folklora u Kaštelima i 21. godina
“Tamburica i mandolina”
21:00h, Novi park, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: KULTURNO-UMJETNIČKO DRUŠTVO 7 KAŠTELA (F,I)

21. 8. “DICA GRADU S LJUBAVLJU”
Večer dječjih igrokaza u organizaciji KDK Škatula
21:00h, Novi park, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: KAŠTELANSKO DJEČJE KAZALIŠTE ŠKATULA (F,JS)

22. 8. “NOTAMA, VERSIMA, JUDIMA I MORU”
Književno-glazbena večer u izvedbi: N. Jukić (recital), D. Sunko (violina) i I. Agius (klavir)
20:30h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

23.8. "DALMACIJO SVE TI CVITALO"
Koncert Nede Kovačeva i gostiju
21:00h Novi park u Kaštel Lukšiću
ORGANIZATOR GRAD KAŠTELA 

24.8. KAZALIŠNA KOMEDIJA “ SVE MINISTROVE LAŽI”
Kazališna komedija u izvedbi Gradskog kazališta Mali Princ Omiš
21:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

25. 8. VEČER KAŠTELANSKI GLENDI I BATUDI
Usmeno predstavljanje šaljivih priča iz kaštelanske prošlosti i večer igrokaza
20:30h, Gospojska štrada, Kaštel Sućurac
ORGANIZATOR: GRADSKA KNJIŽNICA KAŠTELA

25. 8. BOJE JAZZA
Večer jazz glazbe u izvedbi HGD Biranj
21:00h, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA KAŠTELA      

27. 8 . ZAGORA KAŠTELIMA
Manifestacija u izvedbi KUD-a Srce Zagore
20:00h, riva Kaštel Stari/Kaštel Novi, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: KUD SRCE ZAGORE

28. 8. “TIMBAR”
Dramske izvedbe Gradskog kazališta mladih Vitez, Češke besede
20:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: KUD KAROL WOJTYLA

29. 8. “VRAĆANJE KORIJENIMA”
Koncert pijanistice Hane Bitenc
20:30h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

30. 8. PREDSTAVA “DIJETE NAŠEG VREMENA”
Glumački ansambl u postavi Ivane Vuković, režiji Helene Petković i izvedbi
Playdrame iz Splita
21:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

31. 8. PREDSTAVA “ PUFFI U ŠUMI”
Dječja predstava u izvedbi UO KD Smješko
20:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

2. 9. VEČER KAŠTELANSKIH MAŽORETKINJA
Tradicionalna večer mažoret plesa
19:30h, igralište SŠ braće Radić, Kaštel Novi
ORGANIZATOR: PLESNA UDRUGA KAŠTELANSKE MAŽORETKINJE

3.9. 1. MEĐUNARODNI FOLKLORNI FESTIVAL SDŽ-SPLIT I KUD JEDINSTVO
Glazbeno-scenska manifetacija u sklopu međunarodnog festivala na nekoliko
lokacija Splitsko-dalmatinske županije
21:00h, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

4. 9. SVEČANOST ZATVARANJA KAŠTELANSKOG KULTURNOG LJETA 2022.
Završna svečanost uz koncertni program klape Cambi i gostujućih izvođača
20:30h, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

5. 9. 12. FESTIVAL ŠALŠE I SALSE
Plesno - gastronomska manifestacija
18:00h, Igrišće, kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: UDRUGA ŠUŠUR



Copyright © 2022. Portal grada Kaštela. Sva prava zadržana.
Kastela.org koristi kolačiće radi poboljšanja korisničkog iskustva, saznaj više...

hrcsenfrdehuitnoplsksl