Dalmacija, HR, Svijet


Sport

Dalmacija, HR, Svijet


Trisedma

Kaštel Stari

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
DORIS ČIČEK- nositelj liste

2. HRVATSKA SOCIJALNO LIBERALNA STRANKA -HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKI BLOK - HB
IVAN ŠUNJERGA- nositelj liste

3. HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
DAVOR BLINJA – nositelj liste

4. HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU
BLAŽ BRALIĆ- nositelj liste
.
5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA- LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
NIKŠA JAMAN- nositelj liste

 

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ

Nositelj liste: Doris Čiček, Hrvat, Obala k.Tomislava 19 A, K.Stari, o.i.
100082236 – Kaštela

Kandidati:

1. DORIS ČIČEK, Hrvat, Obala k.Tomislava 19A, K.Stari, o.i.-100082236-Kaštela
2. NADA MARŠIĆ, Hrvatica, Fuležina 5, K.Stari, o.i-15605369- Kaštela
3. IVAN UDOVIČIĆ, Hrvat, Cesta dr.F.Tuđmana 57A, K.Stari, o.i.-100181026- Kaštela
4. JOSIP GRGUREVIĆ, Hrvat, Obala k.Tomislava 35, K.Stari, o.i-15057583- Kaštela
5. FILIP BALIĆ, Hrvat, Cesta dr.F.Tuđmana bb, K.Stari, o.i -101324745- Kaštela
6. MARIO MATAS, Hrvat, Put blata 8, K.Stari, o.i-1023671105- Kaštela
7. RENATO ÐIKIĆ, Hrvat, Zagorski put 41, K.Stari, o.i-15155332- Kaštela


2. HRVATSKA SOCIJALNO LIBERALNA STRANKA -HSLS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKI BLOK – HB

Nositelj liste : Ivan Šunjerga, Hrvat, Fuležina 12, K.Stari, o.i.15313764 – Kaštela

Kandidati:

1. IVAN ŠUNJERGA, Hrvat, Fuležina 12, K.Stari, o.i.15313764- Kaštela
2. SREĆKO PERAN, Hrvat, Fuležina 13, K.Stari, o.i.101954184- Kaštela
3. TEO JURAŠIN, Hrvat, Obala k.Tomislava 23, K.Stari, o.i.100926860- Kaštela
4. ANTE ZEC, Hrvat, Zagorski put 115, K.Stari, o.i.101293287- Kaštela
5. SLAVKO ČAVKA, Hrvat, Put blata 64, K.Stari, o.i.15247304- Kaštela
6. ANTE JURIĆ, Hrvat, K.Ćipika 2, K.Stari, o.i.100619876 – Kaštela
7. BRANKO RADAČIĆ, Hrvat, Put blata 56, K.Stari, o.i.15483231- Kaštela

 

3. HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP

Nositelj liste : Davor Blinja, Hrvat, Put blata 14 a, K.Stari, o.i.14816141 - Kaštela

Kandidati:

1. DAVOR BLINJA, Hrvat, Put blata 14 a, K.Stari, o.i.-14816141- Kaštela
2. ŽELJKO JAKELJIĆ, Hrvat, Javorska bb, K.Stari, o.i-100281712- Kaštela
3. MATE LABROVIĆ, Hrvat, Zagorski put bb, K.Stari, o.i.-15749740-Kaštela
4. TIHOMIR ČOTA, Hrvat, Javorska 69, K.Stari, o.i-13407052- Kaštela
5. NEDILJKO LUČIĆ, Hrvat, I.Pavla II bb, K.Stari,o.i- 101147386- Kaštela
6. BRANKO MAGLICA, Hrvat, Put blata bb, K.Stari,o.i-100028826- Kaštela
7. JELA MAGLICA, Hrvatica, Put blata bb, K.Stari, o.i-100028888- Kaštela

 

4. HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU
Nositelj liste : Blaž Bralić, Bojišće 4, K.Stari, o.i. 100294574 -Kaštela

Kandidati:

1. BLAŽ BRALIĆ, Hrvat, Bojišće 4, K.Stari, o.i-100294574 – Kaštela
2. MERI BENUTIĆ, Hrvatica, Cesta dr. F.Tuđmana 70, K.Stari, o.i-100414440 –Kaštela
3. ANTE MILIĆ, Hrvat, Obala K.Tomislava bb, K.Stari, o.i-101133359 - Kaštela
4. MARINKA PARČINA, Hrvatica, Ivana Danila 7,K.Stari, o.i-100998769 – Kaštela
5. ANTE UKIĆ, Hrvat, Put banovine bb, K.Stari, o.i-100797805-Kaštela
6. MARKO RADIĆ, Hrvat, Put banovine bb, K.Stari,o.i- 15432697-Kaštela
7. MILICA PERIŠIĆ, Hrvatica, Zagorski put 97,K.Stari, o.i- 15749473 - Kaštela

 

5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA- LIBERALNI DEMOKRATI -
HNS
Nositelj liste : Nikša Jaman, Hrvat, Bojišće 14, K.Stari, o.i. 101014248 –
Kaštela

Kandidati:

1. NIKŠA JAMAN, Hrvat, Bojišće 14, K.Stari, o.i-101014248- Kaštela
2. IVAN ČAVKA, Hrvat, Put blata 64, K.Stari, o.iO-15545654- Kaštela
3. MARIN TERZIJA, Hrvat, I.Danila 12, K.Stari,o.i-100140045- Kaštela
4. JOŠKO ROGULJIĆ, Hrvat, A.Starčevića 2, K.Stari, o.i-100442215- Kaštela
5. VATROSLAV SVALINA, Hrvat, Obala kralja Tomislava 2, K.Stari, o.i. 102242029- Kaštela
6. ANITA VRVILO, Hrvatica, Cesta dr. F.Tuđmana 90, K.Stari, o.i-101040614- Kaštela
7. VICENCO STIPOLJEV, Hrvat, Bojišće 8, K.Stari, o.i-101297784- Kaštela


KOMENTARI:
(Da bi ste mogli komentirati morate biti prijavljeni na Facebook.)


RECIKLAŽNO DVORIŠTE
Ne znate gdje s otpadom?
PRIKUPLJANJE SVIH VRSTA OTPADA U 2022.
Način prikupljanja miješanog, biorazgradivog i reciklabilnog otpada
PRIJAVI DEPONIJ
Prijavi ilegalni deponij

Booking.com

 

Umrli

Tko je online

Imamo 566 gostiju i nema članova online

15. 8. TRADICIONALNI KONCERT POVODOM BLAGDANA VELIKE GOSPE
Koncertni program u izvedbi članova HGD Biranj i gostiju
21:00 h, ispred župne crkve, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: HRVATSKO GLAZBENO DRUŠTVO BIRANJ (D,I)

16. 8. GLAZBENE VEČERI KOD SVETOG JERONIMA
Glazbena večer u izvedbi “Trio Artifex” - N. Milardović (flauta), I. Tikvica (klarinet) i
D. Ćepulić (orgulje)
20:30h, župna crkva sv. Jeronima, Kaštel Gomilica
ORGANIZATOR: UDRUGA SV. JERONIM (V,JS)

16. 8. “PODVORJE U PODVORJU”
Tradicionalni koncert klape Podvorje
21:00h, trg Podvorje, Kaštel Sućurac
ORGANIZATOR: KLAPA PODVORJE (D,I)

17. 8. LUTKARSKA PREDSTAVA SLON BON TON
Izvedba studija Suncokret
20:00h Dudanov park u Kaštel Kambelovcu
ORGANIZATOR GRAD KAŠTELA (D,I)

18. 8. DANI LUKE BOTIĆA
13. Dani Luke Botića: Zadarski studentski dani
20:00h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: UDRUGA ZA REVITALIZACIJU SELA OPOR BOTIĆI (F,I)

19. 8. KONCERT PUHAČKOG ORKESTRA KULTURNO-GLAZBENO DRUŠTVO
MOSOR KLIS-KOSA
Ljetni koncert puhačkog orkestra u sklopu proslave 170. godina glazbenih društava
u Donjim Kaštelima
21:00h, ispred Gimnazije SŠ Braće Radić, Kaštel Novi
ORGANIZATOR: HRVATSKO GLAZBENO DRUŠTVO ZRINSKI (F,JS)

19. 8. LIKOVNA UMJETNOST I POEZIJA
Dinko Bekavac - prezentacija umjetničkog rada
20:00h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA (V,I)

19.8. LITNJA FEŠTA 
20:00h na mulu u Kaštel Sućurcu
ORGANIZATOR KPU KAMPANEL (DR,I)

20. 8. VEČER TAMBURICE I MANDOLINE
Koncert povodom obilježavanja 100 godina folklora u Kaštelima i 21. godina
“Tamburica i mandolina”
21:00h, Novi park, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: KULTURNO-UMJETNIČKO DRUŠTVO 7 KAŠTELA (F,I)

21. 8. “DICA GRADU S LJUBAVLJU”
Večer dječjih igrokaza u organizaciji KDK Škatula
21:00h, Novi park, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: KAŠTELANSKO DJEČJE KAZALIŠTE ŠKATULA (F,JS)

22. 8. “NOTAMA, VERSIMA, JUDIMA I MORU”
Književno-glazbena večer u izvedbi: N. Jukić (recital), D. Sunko (violina) i I. Agius (klavir)
20:30h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

23.8. "DALMACIJO SVE TI CVITALO"
Koncert Nede Kovačeva i gostiju
21:00h Novi park u Kaštel Lukšiću
ORGANIZATOR GRAD KAŠTELA 

24.8. KAZALIŠNA KOMEDIJA “ SVE MINISTROVE LAŽI”
Kazališna komedija u izvedbi Gradskog kazališta Mali Princ Omiš
21:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

25. 8. VEČER KAŠTELANSKI GLENDI I BATUDI
Usmeno predstavljanje šaljivih priča iz kaštelanske prošlosti i večer igrokaza
20:30h, Gospojska štrada, Kaštel Sućurac
ORGANIZATOR: GRADSKA KNJIŽNICA KAŠTELA

25. 8. BOJE JAZZA
Večer jazz glazbe u izvedbi HGD Biranj
21:00h, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA KAŠTELA      

27. 8 . ZAGORA KAŠTELIMA
Manifestacija u izvedbi KUD-a Srce Zagore
20:00h, riva Kaštel Stari/Kaštel Novi, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: KUD SRCE ZAGORE

28. 8. “TIMBAR”
Dramske izvedbe Gradskog kazališta mladih Vitez, Češke besede
20:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: KUD KAROL WOJTYLA

29. 8. “VRAĆANJE KORIJENIMA”
Koncert pijanistice Hane Bitenc
20:30h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

30. 8. PREDSTAVA “DIJETE NAŠEG VREMENA”
Glumački ansambl u postavi Ivane Vuković, režiji Helene Petković i izvedbi
Playdrame iz Splita
21:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

31. 8. PREDSTAVA “ PUFFI U ŠUMI”
Dječja predstava u izvedbi UO KD Smješko
20:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

2. 9. VEČER KAŠTELANSKIH MAŽORETKINJA
Tradicionalna večer mažoret plesa
19:30h, igralište SŠ braće Radić, Kaštel Novi
ORGANIZATOR: PLESNA UDRUGA KAŠTELANSKE MAŽORETKINJE

3.9. 1. MEĐUNARODNI FOLKLORNI FESTIVAL SDŽ-SPLIT I KUD JEDINSTVO
Glazbeno-scenska manifetacija u sklopu međunarodnog festivala na nekoliko
lokacija Splitsko-dalmatinske županije
21:00h, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

4. 9. SVEČANOST ZATVARANJA KAŠTELANSKOG KULTURNOG LJETA 2022.
Završna svečanost uz koncertni program klape Cambi i gostujućih izvođača
20:30h, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

5. 9. 12. FESTIVAL ŠALŠE I SALSE
Plesno - gastronomska manifestacija
18:00h, Igrišće, kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: UDRUGA ŠUŠUR



Copyright © 2022. Portal grada Kaštela. Sva prava zadržana.
Kastela.org koristi kolačiće radi poboljšanja korisničkog iskustva, saznaj više...

hrcsenfrdehuitnoplsksl