Dalmacija, HR, Svijet


Sport

Dalmacija, HR, Svijet


Trisedma

Kaštel Novi

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
ANTE GREPO – nositelj liste

2. HRVATSKA SELJAČKA STRANKA -HSS
HRVATSKA SOCIJALNO LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKI BLOK – HB
PERO VITALJIĆ – nositelj liste

3. HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
SLAVKO TEŠIJA- nositelj liste

4. NEZAVISNA MJESNA LISTA
- LISTA KAŠTEL NOVI
FABJAN DANILO- nositelj liste

5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA-LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
MARIO STIPKOV- nositelj liste

 

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
Nositelj liste: Ante Grepo, Hrvat, Cesta dr.F.Tuđmana bb, K.Novi,
o.i.10022425- Kaštela

Kandidati:

1. ANTE GREPO, Hrvat, Cesta dr.F.Tuđmana bb, K.Novi, o.i.100022425- Kaštela
2. SMILJA BAŠIĆ, Hrvatica, Cesta dr.F.Tuđmana 28, K.Novi, o.i.100911365- Kaštela
3. VINKO JUKIĆ, Hrvat, Sv.Petra od Klobuka 4, K.Novi, o.i.100709528- Kaštela
4. BOŽO VELJAČA, Hrvat, Radunićeva 4, K.Novi, o.i.102143324- Kaštela
5. JOZICA ŽANIĆ, Hrvatica, Put groblja 21, K.Novi, o.i. 15545486 – Kaštela
6. NIKOLA GOTOVAC, Hrvat, Kneza Mislava 18, K.Novi, o.i. 15575560 – Kaštela
7. DUJE ŠPANJOL, Hrvat, Uz vrtle 4, K.Novi, o.i.100833595- Kaštela

 

2.HRVATSKA SELJAČKA STRANKA -HSS
HRVATSKA SOCIJALNO LIBERALNA STRANKA - HSLS
HRVATSKI BLOK – HB

Nositelj liste: Pero Vitaljić,Hrvat, Put ponikvice 47, K.Novi, o.i.101248483
- Kaštela

Kandidati:

1. PERO VITALJIĆ, Hrvat, Put ponikvice 47, K.Novi, o.i. 101248483- Kaštela
2. ERNEST STAMAĆ, Hrvat, Matice hrvatske 16, K.Novi, o.i.101290489 – Kaštela
3. TAIDA VALENTIĆ, Hrvatica, Polinovac 52, K.Novi, o.i. 102113285- Kaštela
4. JURICA ŠKRAPIĆ, Hrvat, A.Beretina 55, K.Novi, o.i. 101314295- Kaštela
5. IVO LISTEŠ, Hrvat, Cesta dr.F.Tuđmana 24, K.Novi,o.i. 100677463- Kaštela
6. FRANE ARANZA, Hrvat, Uz vrtle 7, K.Novi,o.i. 101483153 – Kaštela
7. MARJAN ŽARKOVIĆ, Hrvat, Put blata bb, K.Novi, o.i. 100543611- Kaštela


3. HRVATSKA STRANKA PRAVA – HSP
Nositelj liste: Slavko Tešija , Put blata bb, K.Novi, o.i. 100721000 -
Kaštela

Kandidati:

1. SLAVKO TEŠIJA , Hrvat, Put blata bb, K.Novi. o.i. 100721000- Kaštela
2. ANÐELKO LEMO, Hrvat, Put blata 13, K.Novi, o.i.15057240- Kaštela
3. IVAN PARADA, Hrvat, Cesta dr.F.Tuđmana 20, K.Novi,o.i.100658775- Kaštela
4. PAJO KOVAČEVIĆ, Hrvat, Brce 1, K.Novi, o.i. 15749401- Kaštela
5. DRAGO HOFFMAN, Hrvat, Polinovac 38, K.Novi,o.i.13407088- Kaštela
6. MARIJA TEŠIJA, Hrvatica, Put blata 0, K.Novi, o.i. 14767843 – Kaštela
7. BERISLAV BIKIĆ, Hrvat, Kvaternikova 11, K.Novi, o.i. 102233284- Kaštela

 

4. NEZAVISNA MJESNA LISTA
- LISTA KAŠTEL NOVI

Nositelj liste:Fabjan Danilo, Hrvat,Don I.Jurčeva 14,K.Novi,o.i.101693109
– Kaštela

Kandidati:

1.FABJAN DANILO, Hrvat, Don I.Jurčeva 14,K.Novi, o.i.101693109-
Kaštela
2. SNJEŽANA LISIČIĆ, Hrvatica, Put Zagoraca 1, K.Novi, o.i.101801228 - Kaštela
3. IVAN KARANUŠIĆ, Hrvat, Put ponikvica 53, K.Novi, o.i.15847353 - Kaštela
4. DARKO OPAČAK, Hrvat, Šantina ulica 13, K.Novi, o.i. 102409474 - Kaštela
5. FRANE METLIČIĆ, Hrvat, Put groblja 22, K.Novi, o.i. 101595282 - Kaštela
6. IVAN ANTIĆ, Hrvat, Blaževa 7, K.Novi, o.i. 100853844 - Kaštela
7. PETAR GRGIN, Hrvat, Put njiva 2, K.Novi, o.i.101656682- Kaštela

 PROGRAM...

 

5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA- LIBERALNI DEMOKRATI –
HNS
Nositelj liste: Mario Stipkov, Hrvat, Put ponikvice bb, K.Novi, o.i.
101615910- Kaštela

Kandidati:

1. MARIO STIPKOV, Hrvat, Put ponikvice bb, K.Novi, o.i. 101615910 – Kaštela
2. MARIJA JUKIĆ, Hrvatica, Milivoja Koludrovića 8, K.Novi, o.i. 102328236- Kaštela
3. MAJA KRIVO, Hrvatica, Narodnog preporoda 42, K.Novi, o.i. 100931806 – Kaštela
4. LENKA GRGIN, Hrvatica, Kneza Mislava bb, K.Novi, o.i.101353803- Kaštela
5. LEONARDO KRAUS, Hrvat, Matice hrvatske B 20, K.Novi, o.i.100908870 – Kaštela
6. ANA ČURAK, Hrvatica Put zagoraca 9, K.Novi, o.i.102050154 – Kaštela
7. KATARINA STIPKOV, Hrvatica, Put ponikvice bb, K.Novi, o.i. 15387528 – Kaštela


KOMENTARI:
(Da bi ste mogli komentirati morate biti prijavljeni na Facebook.)


RECIKLAŽNO DVORIŠTE
Ne znate gdje s otpadom?
PRIKUPLJANJE SVIH VRSTA OTPADA U 2022.
Način prikupljanja miješanog, biorazgradivog i reciklabilnog otpada
PRIJAVI DEPONIJ
Prijavi ilegalni deponij

Booking.com

 

Umrli

Tko je online

Imamo 527 gostiju i nema članova online

15. 8. TRADICIONALNI KONCERT POVODOM BLAGDANA VELIKE GOSPE
Koncertni program u izvedbi članova HGD Biranj i gostiju
21:00 h, ispred župne crkve, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: HRVATSKO GLAZBENO DRUŠTVO BIRANJ (D,I)

16. 8. GLAZBENE VEČERI KOD SVETOG JERONIMA
Glazbena večer u izvedbi “Trio Artifex” - N. Milardović (flauta), I. Tikvica (klarinet) i
D. Ćepulić (orgulje)
20:30h, župna crkva sv. Jeronima, Kaštel Gomilica
ORGANIZATOR: UDRUGA SV. JERONIM (V,JS)

16. 8. “PODVORJE U PODVORJU”
Tradicionalni koncert klape Podvorje
21:00h, trg Podvorje, Kaštel Sućurac
ORGANIZATOR: KLAPA PODVORJE (D,I)

17. 8. LUTKARSKA PREDSTAVA SLON BON TON
Izvedba studija Suncokret
20:00h Dudanov park u Kaštel Kambelovcu
ORGANIZATOR GRAD KAŠTELA (D,I)

18. 8. DANI LUKE BOTIĆA
13. Dani Luke Botića: Zadarski studentski dani
20:00h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: UDRUGA ZA REVITALIZACIJU SELA OPOR BOTIĆI (F,I)

19. 8. KONCERT PUHAČKOG ORKESTRA KULTURNO-GLAZBENO DRUŠTVO
MOSOR KLIS-KOSA
Ljetni koncert puhačkog orkestra u sklopu proslave 170. godina glazbenih društava
u Donjim Kaštelima
21:00h, ispred Gimnazije SŠ Braće Radić, Kaštel Novi
ORGANIZATOR: HRVATSKO GLAZBENO DRUŠTVO ZRINSKI (F,JS)

19. 8. LIKOVNA UMJETNOST I POEZIJA
Dinko Bekavac - prezentacija umjetničkog rada
20:00h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA (V,I)

19.8. LITNJA FEŠTA 
20:00h na mulu u Kaštel Sućurcu
ORGANIZATOR KPU KAMPANEL (DR,I)

20. 8. VEČER TAMBURICE I MANDOLINE
Koncert povodom obilježavanja 100 godina folklora u Kaštelima i 21. godina
“Tamburica i mandolina”
21:00h, Novi park, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: KULTURNO-UMJETNIČKO DRUŠTVO 7 KAŠTELA (F,I)

21. 8. “DICA GRADU S LJUBAVLJU”
Večer dječjih igrokaza u organizaciji KDK Škatula
21:00h, Novi park, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: KAŠTELANSKO DJEČJE KAZALIŠTE ŠKATULA (F,JS)

22. 8. “NOTAMA, VERSIMA, JUDIMA I MORU”
Književno-glazbena večer u izvedbi: N. Jukić (recital), D. Sunko (violina) i I. Agius (klavir)
20:30h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

23.8. "DALMACIJO SVE TI CVITALO"
Koncert Nede Kovačeva i gostiju
21:00h Novi park u Kaštel Lukšiću
ORGANIZATOR GRAD KAŠTELA 

24.8. KAZALIŠNA KOMEDIJA “ SVE MINISTROVE LAŽI”
Kazališna komedija u izvedbi Gradskog kazališta Mali Princ Omiš
21:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

25. 8. VEČER KAŠTELANSKI GLENDI I BATUDI
Usmeno predstavljanje šaljivih priča iz kaštelanske prošlosti i večer igrokaza
20:30h, Gospojska štrada, Kaštel Sućurac
ORGANIZATOR: GRADSKA KNJIŽNICA KAŠTELA

25. 8. BOJE JAZZA
Večer jazz glazbe u izvedbi HGD Biranj
21:00h, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: TURISTIČKA ZAJEDNICA GRADA KAŠTELA      

27. 8 . ZAGORA KAŠTELIMA
Manifestacija u izvedbi KUD-a Srce Zagore
20:00h, riva Kaštel Stari/Kaštel Novi, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: KUD SRCE ZAGORE

28. 8. “TIMBAR”
Dramske izvedbe Gradskog kazališta mladih Vitez, Češke besede
20:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: KUD KAROL WOJTYLA

29. 8. “VRAĆANJE KORIJENIMA”
Koncert pijanistice Hane Bitenc
20:30h, kaštel Vitturi, Kaštel Lukšić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

30. 8. PREDSTAVA “DIJETE NAŠEG VREMENA”
Glumački ansambl u postavi Ivane Vuković, režiji Helene Petković i izvedbi
Playdrame iz Splita
21:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

31. 8. PREDSTAVA “ PUFFI U ŠUMI”
Dječja predstava u izvedbi UO KD Smješko
20:00h, Dudanov park, Kaštel Kambelovac
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

2. 9. VEČER KAŠTELANSKIH MAŽORETKINJA
Tradicionalna večer mažoret plesa
19:30h, igralište SŠ braće Radić, Kaštel Novi
ORGANIZATOR: PLESNA UDRUGA KAŠTELANSKE MAŽORETKINJE

3.9. 1. MEĐUNARODNI FOLKLORNI FESTIVAL SDŽ-SPLIT I KUD JEDINSTVO
Glazbeno-scenska manifetacija u sklopu međunarodnog festivala na nekoliko
lokacija Splitsko-dalmatinske županije
21:00h, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

4. 9. SVEČANOST ZATVARANJA KAŠTELANSKOG KULTURNOG LJETA 2022.
Završna svečanost uz koncertni program klape Cambi i gostujućih izvođača
20:30h, Igrišće, Kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: GRAD KAŠTELA

5. 9. 12. FESTIVAL ŠALŠE I SALSE
Plesno - gastronomska manifestacija
18:00h, Igrišće, kaštel Štafilić
ORGANIZATOR: UDRUGA ŠUŠUR



Copyright © 2022. Portal grada Kaštela. Sva prava zadržana.
Kastela.org koristi kolačiće radi poboljšanja korisničkog iskustva, saznaj više...

hrcsenfrdehuitnoplsksl