Ovogodišnje 39. izdanje nogometnog turnira Kaštelanska rivijera, pripalo je drugu godinu za zaredom nogometašima Primorca 1929 iz Stobreča, koji su u finalu bili sretniji i spretniji od domaćih nogometaša Vala.

Pred 100-tinjak gledatelja na igralištu Vukovar  u Kaštel Starome, odigrana je finalna utakmica Kaštelanske rivijere, u kojoj su se gosti iz Stobreča predstavili kao kompaktnija i uigranija momčad od domaćeg Vala koji je imao nekoliko grešaka koje su ga na kraju koštale poraza iako je većinu utakmice imao prividnu premoć na travnjaku.

VAL – PRIMORAC  1:3

Strijelci: 0:1 Gudelj-Velaga 11 m, 0:2 Serdarušić, 1:2 Pecotić, 1:3 Čurić

Sudac: Ante Kosor ( Split )

Gosti su došli u vodstvo udarcem s bijele točke, precizan je bio Slobodan Gudelj-Velaga. Domaći su krenuli po izjednačenje, a stobrečani su u brzoj kontra akciji preko Serdarušića povećali svoje vodstvo na 0:2 i tim se rezultatom otišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme domaći trener Duje Parčina tražio je od svojih nogometaša više agresivnosti u igri što je nakon nekoliko dobrih akcija domaćih u pogodak pretvorio Pecotić. Kada se očekivao izjednačujući pogodak u mreži Primorca 1929, grubu grešku obrane Vala koristi Čurić za konačnih 1:3.

Pokal za osvojen turnir kapetanu Primorca 1929 Slobodanu Gudelju Velagi predao je predsjednik Vala Slavko Gotovac, za najboljeg igrača turnira proglašen je Josip Serdarušić dok je najbolji strijelac bio Andrija Ivić igrač Vala.