omis

Košarkaši Ribole Kaštela u napetoj utakmici protiv domaćina Omiša uspjeli su ovaj vikend izboriti finale regije Jug u kupu Krešimira Ćosića. Utakmicom protiv KK Jazine Zadar II, koji je s poenom razlike bio bolji od još jednog zadarskog kluba "Diadore", pokušat će osigurati pravo da se odmjere i s najjačim klubovima u tom natjecanju.

U Omišu je bila žestoka bitka, u zadnjoj minuti bio je rezultat 75-76, ali Riboli pobjedu tada tricom trasira Svalina. Treba kazati kako je Ribola sredinom treće četvrtine ima 16 razlike, bacanje i loptu na svojoj strani, ali su ipak uspjeli zakomplicirati utakmicu. Potpomogla je tome i ozljeda jednog od ponajboljih Kaštelana, Marija Krešića. No, i bez njega su ipak osigurali završnicu nakon trilera u Omišu.

OMIŠ ČAGALJ TOURS – RIBOLA KAŠTELA 75:81(21:17, 18:28, 21:20, 15:16)