U prvoj utakmici finala kvalifikacija za popunu 3. HNL – jug iduće sezone nogometaši GOŠK Kaštela pobijedili su Zadar rezultatom 3:1.

HNK Zadar – NK GOŠK Kaštela 1:3 (0:2)

Zadar, stadion Stanovi
Suci: Mario Zebec, Bojan Zobenica, Goran Perica
Strijelci: 0:1 Bučić 11', 0:2 Karaman 15', 1:2 Katuša 68', 1:3 Barada 76'
Igrač utakmice: Antonio Karaman (GOŠK Kaštela)

Uzbudljiva i zanimljiva utakmica odigrana je između Zadra i GOŠK-a. Obje momčadi silno žele ući u viši rang, za to su cijelu sezonu radili i ulagali, što se vidjelo u žustrom naboju. Iskusni sudac Mario Zebec imao je pune ruke posla: dosudio je jedan kazneni udarac i podijelio sedam žutih kartona. Epilog prve utakmice – GOŠK je bliži trećoj ligi!

Kaštelani su nastavili u pobjedničkom ritmu, neporaženi su puna četiri mjeseca. U Stanovima su krenuli po pobjedu i već nakon 15 minuta utakmice imali velikih 2:0, a rezultat je mogao biti još veći da je Vučemilović-Alegić zabio u 30. minuti iz kaznenog udarca. Imali su i Zadrani svojih šansi, no realizirali su tek jednu u 68. minuti susreta. Nadu da će izbjeći poraz dao je Katuša, ali u 76. minuti Barada 'zakucava' Zadrane na -2 pred uzvrat u srijedu.

NK Zadar:Pinčić, Iveljić, Bugarija (53. Zdrilić), Banović, Blažević, Begonja, Jerbić, Buljat, Labus (63. Vukadinović), Kulaš, Katuša. Trener: Želimir Terkeš

NK GOŠK Kaštela:L. Zec, N. Zec, Pezo (65. Baran), Dević, Čubrilo (65. Vranješ), Simpson (53. Barada), Vučemilović-Alegić (86. Projić), Karaman, Kovačević, Bučić (46. Maretić), Vučemilović Grgić. Trener: Siniša Jalić