Osamnaesto kolo 1. Županijske lige obilježeno je pobjedama domaćina uz samo dva primljena pogotka. Gomilički GOŠK na svom terenu savladao je Imotski sa 2:0, a uspješan je kod kuće bio i Jadran, koji je rezultatom 4:0 pobijedio Postira Sardi. Nogometaši Vala izgubili su u Omišu, a rezultat je bio 3:0 za domaćine.

Jokeri s klupe pokazale su se kao ključne karike u pobjedi GOŠK-a nad Imotskim. Projić i Barada nisu se našli unutar prve jedanaestorice, a u završnim minutama susreta postigli su pogotke vrijedne tri boda i ostajanja u igri za naslov prvaka. Domaćin je bio bolja momčad većinu susreta i zasluženo slavi produžetak pobjedničke serije.

NK GOŠK Kaštela – NK Imotski 2:0 (0:0)

Kaštel Gomilica, stadion SC Jure Bakotić
Suci: Marin Sokol, Damir Jokić, Toni Hajduk
Strijelci: 1:0 Projić 89', 2:0 Barada 90'+5' (11m)
Igrač utakmice: Marin Barada (GOŠK Kaštela)

NK GOŠK Kaštela: L. Zec, Baran, Pezo (16. Barada), Dević, Simpson, Vučemilović-Alegić (90. Mula), Maretić, Karaman (76. Projić), Kovačević, Bučić (76. Repić), Vučemilović Grgić. Trener: Siniša Jalić

NK Imotski: Jozak, Grbavac, J. Peko (83. Alilović), Topić, I. N. Peko, Grizelj, Vujčić (68. Češljar (77. Milardović)), Brečić, Kadijević Pijanović, Tomas. Trener: Ante Knezović

Nogometaši Jadrana iz Kaštel Sućurca najviše su se raspucali u ovom kolu. Čak četiri pogotka 'utrpali' su gostima s Brača u važnoj pobjedi za ostanak u ligi. Domaćinu je pomogla nespretnost Matijaša koji je već u 5. minuti autogolom dao prednost protivničkoj momčadi. Kasnije su utakmicom 'dirigirali' Grubišići – Miro je zabio jedan, dok je Ivan u pola sata igre drugog poluvremena dva puta zatresao mrežu Duvančića.

NK Jadran (KS) – NK Postira Sardi 4:0

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Ante Znaor, Josip Šerić, Josip Češljar
Strijelci: 1:0 Matijaš (ag.) 5', 2:0 M. Grubišić 13', 3:0 I. Grubišić 76', 4:0 I. Grubišić 83'
Igrač utakmice: Ivan Grubišić (Jadran KS)

NK Jadran (KS): L. Katić, Plazibat, F. Katić (48. Bokšić), Duvnjak, Kapitanović (67. Mamić), Ratković (55. I. Grubišić), M. Grubišić, Šerić, Bašić, Jukić (55. Stipić), Šiškov (67. Marić-Arić). Trener: Zdravko Marković

NK Postira Sardi: Duvančić, Mihaić, Nižetić, Marušić, Juras (46. Nižetić), Eterović, Stojić, Šantić, Matijaš, Zolje, Vlahović (76. Lukić). Trener: Nenad Bilić

Na gostovanju kod vodeće momčadi lige nogometaši Vala poraženi su rezultatom 3:0. Gosti su djelovali nemoćno protiv razigranog domaćina koji pokazuje da je u pravoj pobjedničkoj formi. Klarić i Kuvačić su unutar dvadesetak minuta igre donijeli prednost Omišu od 2:0, a posao je dovršio Juginović sredinom drugog poluvremena.

NK Omiš – HNK Val 3:0 (2:0)