U srijedu su odigrane preostale utakmice 17. kola 1. Županijske lige, među kojima je remi GOŠK-a i Postira.

NK Postira Sardi – NK GOŠK Kaštela 2:2 (2:0)

Postira, stadion Podježice
Suci: Nikola Večernik, Stipe Žunić, Mario Matijaš
Strijelci: 1:0 Matijaš 22', 2:0 Zolje 43', 2:1 Karaman 47', 2:2 Simpson 85'
Igrač utakmice: Josip Duvančić (Postira Sardi)

Nogometaši GOŠK-a napravili su kiks u borbi za naslov prvaka. Domaća Postira uspjela je izvući vrijedan bod zahvaljujući boljem prvom poluvremenu i obranama vratara Duvančića. Nakon prvih 45 minuta domaćin je imao velikih 2:0. Odmah na početku nastavka utakmice Karaman je smanjio na 2:1, a u 53. minuti gosti su imali kazneni udarac. Umjesto dosadašnjeg izvođača Plazonića odgovornost je preuzeo Čubrilo, ali je Duvančić pročitao njegove namjere i u odbijancu još obranio siguran pogodak. Konkretnija igra GOŠK-a ipak im je donijela izjednačenje, ali s Brača odlaze samo s jednim bodom.

NK Postira Sardi: Duvančić, R. Matulić (90. Šantić), Nižetić (82. Juras), Marušić, I. Matulić, Eterović, Stojić, Šantić, Matijaš, Zolje, Vlahović (72. Zlatar). Trener: Nenad Bilić

NK GOŠK Kaštela: Ivanda, Pezo, Čubrilo, Simpson, Vučemilović-Alegić, Plazonić, Maretić, Karaman (69. Repić (90. Baran)), Kovačević (78. Dević), Bučić (46. Barada), Vučemilović Grgić. Trener: Siniša Jalić