U 14. kolu 1. Županijske lige kaštelanski su klubovi ubilježili dvije pobjede. GOŠK Kaštela svladao je Jadran iz Tučepa s 3:1, a istim rezultatom Jadran (KS) bio je bolji od Mladosti iz Prološca. Val je u Stobreču poražen s minimalnih 1:0.

Nogometaši GOŠK Kaštela ubilježili su drugu uzastopnu prvenstvenu pobjedu. Već u prvom poluvremenu trima su pogocima uzdrmali momčad Tučepa, koja je u nastavku utakmice samo smanjila rezultat preko Kristijana Zora. U dvoboju braće Simpson bolji je bio Neil Connor koji je s dva pogotka matirao Mandušića, a u strijelce se još upisao i iskusni Vučemilović-Alegić.

NK GOŠK Kaštela – HNK Jadran (T) 3:1 (3:0)

Kaštel Sućurac, stadion SC Jure Bakotić

Suci: Ivica Grepo, Mateo Boljat, Josip Serić

Strijelci: 1:0 Simpson 9', 2:0 Vučemilović-Alegić 23', 3:0 Simpson 42', 3:1 Zor 53'

Igrač utakmice: Neil Connor Simpson (GOŠK Kaštela)

NK GOŠK Kaštela: Ivanda, Bučić, Vučemilović Grgić, Pezo, Kaaman, Kovačević (89. N. Zec), Simpson (76. Barada), Vučemilović-Alegić, Čubrilo (90. Dželalija), Maretić, Plazonić. Trener: Siniša Jalić

HNK Jadran (T): Mandušić, Marijančević (76. Jakir), Jović, Sočo, Bušelić, Zor, Antunović, Koštić, Mravičić (61. Klinac), Simpson, Jezidžić. Trener: Jurica Karabatić

Pobjeda Sućurana

Konačno je svanulo i nogometašima Jadrana. Nakon dva poraza na početku proljeća, izvrsnom igrom svladali su Mladost iz Prološca rezultatom 3:1. Domaćin je na otvaranju utakmice odigrao pravi 'Blitzkrieg' – nakon samo tri minute imali su vodstvo od 2:0 zahvaljujući pogocima Mira Grubišića i Jure Šiškova. Gosti su u 53. minuti smanjili zaostatak, a potvrdu domaće pobjede donio je Stipić sredinom drugog poluvremena.

HNK Jadran (KS) – NK Mladost (P) 3:1 (2:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski

Suci: Drago Pavić, Mario Vrkić, Mateo Caljkušić

Strijelci: 1:0 M. Grubišić 1', 2:0 Šiškov 3', 2:1 Kljenak 53'. 3:1 Stipić 65'

Igrač utakmice: Miro Grubišić (Jadran KS)

HNK Jadran (KS): Perović, Plazibat, Duvnjak, Marić-Arić, Mrkonjić, Ratković (77. Kašljević), I. Grubišić (77. Žeravica), M. Grubišić (70. Boduljak), Šerić, Bašić, Šiškov (63. Stipić). Trener: Zdravko Marković

NK Mladost (P): Barbić, Grabovac, Češljar, Bandić (80. Dropuljić), Kljenak, Lončar, Šimić (64. Tomić), Šakić, Milović, Jukić (46. Šerlija), Strinić (46. Velemirović). Trener: Mate Maršić

Poraz Vala

Minimalan poraz nogometaši Vala doživjeli su u Stobreču gdje je bolja bila momčad Primorca. Jedini pogodak na utakmici postigao je kapetan domaćih Ante Barać. Val je pokazao čvrstu i borbenu igru, no u protivničkoj je polovici nedostajalo kreativnosti za postizanje pogotka.

NK Primorac 1929 – HNK Val 1:0 (0:0)