Zaostaloj utakmici 20. kola Superlige odbojkašice Rijeke ponovo su svladale Kaštela rezultatom 3:2 i tako pobjedom zaključile prvenstveni ciklus.

HAOK Rijeka CO – OK Kaštela 3:2
(25:17, 24:26, 22:25, 26:24, 15:11)
Rijeka, dvorana Mladosti
Suci: Toni Bingula, Tajana Kramar Šandl

Rijeka se ove sezone pokazala neosvojivom za odbojkašice Kaštela. Domaće igračice ponovile su rezultat iz finala Kupa 'Snježana Ušić', rezultatom 3:2 svladale su ekipu Zorana Grgantova. Nijednoj ekipi bodovi nisu igrali važnu ulogu – Riječanke ne mogu do doigravanja za naslov prvakinja, a 'Malene' su to davno osigurale. Unatoč tome, odigrala se borbena utakmica duga gotovo dva sata, a posebno uzbudljivo bilo je u drugom i četvrtom setu kada su nijanse odlučivale o osvajanju seta.

HAOK Rijeka CO: Denona, Sulić, Volarić, Štiglić, Žarković, Gerdević, Devčić, popić, Koraca, Fabris, Aničić, Francetić. Trener: Gordana Tomić

OK Kaštela: Ninčević, Stanović, Prkačin, Vranković, Ucović, Strize, Mioč, Đolonga, Parčina, Matas. Trener: Zoran Grgantov