Posljednju utakmicu 13. kola 1. Županijske lige odigrali su u nedjelju Vinjani i Val, a pobjedu je odnio domaćin rezultatom 3:2.

NK Vinjani – HNK Val 3:2 (1:2)

Imotski, stadion Gospin dolac
Suci: Karlo Marić, Nikola Tomić, Mario Matijaš
Strijelci: 0:1 Duvnjak 12' (11m), 1:1 Naletilić 28', 1:2 Mikelić 31', 2:2 Jonjić 63', 3:2 Lozo 67'
Isključen igrač: 79' Ivan Lozo (Vinjani)
Igrač utakmice: Mario Jonjić (Vinjani)

Neočekivani poraz doživjeli su nogometaši Vala na gostovanju kod Vinjana. Pretposljednja momčad prvenstva dva puta je uspjela sustići vodstvo gostiju te na koncu i slaviti, unatoč činjenici da su posljednjih desetak minuta igrali s igračem manje. Duvnjak je doveo Val u vodstvo u 12. minuti preko kaznenog udarca, a Naletilić je u 28. minuti zabio za izjednačenje. Samo tri minute kasnije Mikelić ponovo dovodi Val u vodstvo i sljedećih pola sata mreže miruju. Potom se domaćin vratio u utakmicu novim izjednačenjem, a pogotkom Jonjića, da bi Lozo u 67. minuti postavio konačnih 3:2. Lozo je dvanaest minuta kasnije u razmaku od samo jedne minute zaradio dva žuta kartona, no to nije pomoglo Valu da dođe barem do boda.

NK Vinjani: Kukulj, Majić, Jonjić, Bušić Šontić, Lozo, Kujundžić (51. Karin), Naletilić (60. Zlopaša), Bušić, Jurić, Vlašić (88. Mat. Slišković), Mar. Slišković (60. Perković-Šantar). Trener: Branislav Skeva

HNK Val: Rokov, Šimunović, Kovačević, Stanković (46. Radić), Aleksić, Suman, Duvnjak, Lovrić (66. Bojaj), Belajić, Jurić, Mikelić. Trener: Vinko Šarić