U zaostaloj utakmici 11. kola odbojkaške Superlige Ribola Kaštela pobijedila je Marsoniju rezultatom 3:2.

MOK Marsonia – OK Ribola Kaštela 2:3
(24:26, 26:24, 25:23, 24:26, 10:15)

Slavonski brod, dvorana Vijuš
Suci: Damir Pišćak, Anto Mijić

Kaštelani su regularni dio prvenstva zaključili pobjedom. Trener Ivan Rančić protiv Marsonije je izveo drugačiji sastav i dao veću minutažu mlađim igračima. Barać, Cvijović i Kulušić uzvratili su dobrom partijom i pokazali da se na njih može računati u budućnosti. No, domaćin nije bio lagan protivnik. Naprotiv, Kaštelani su teško došli do pobjede. Četiri seta završila su s dva boda zaostatka, a treba spomenuti kako je u četvrtom setu domaćin imao 24:22. Na koncu su gosti ipak slavili i privremeno preuzeli treću poziciju.

U posljednjem kolu Split igra protiv Centrometala, a Mursa protiv Mladosti. Rezultati tih utakmica otkrit će Riboli protivnika u doigravanju.

MOK Marsonia: Grgić, Kovačević (6), Dugandžić, A. Odobašić (3), Budim (19), Ilić (15), Pejanović, Mandura (10), Marijić, Aračić, J. Odobašić, Barišić (19), Boroz. Trener: Milenko Lubina

OK Ribola Kaštela: Vuković, Barać (9), Perić (15), Ivić, Kulušić (12), Cvijović (10), Šuker (10), Barić (1), Cikojević, Bijelović (22), Pervan, Jureta. Trener: Ivan Rančić