U 13. kolu 1. Županijske lige nogometaši GOŠK-a upisali su minimalnu pobjedu protiv Mladosti (P), dok je Jadran poražen od Omiša rezultatom 3:0.
Opravdano dosuđeni kazneni udarac u 85. minuti presudio je utakmicu između GOŠK-a i Mladosti iz Prološca. Siguran izvođač s bijele točke bio je iskusni veznjak Zoran Plazonić, koji je svojim prvijencem u crvenom dresu donio važna tri boda svojoj momčadi.

NK GOŠK Kaštela – NK Mladost (P) 1:0 (0:0)

NK GOŠK KaštelaIvanda, Bučić (87. N. Zec), Vučemilović Grgić, Pezo, Karaman, Kovačević (90. Barada), Simpson, Maretić, Čubrilo, Vučemilović-Alegić, Plazonić. Trener: Siniša Jalić

NK Mladost (P): Barbić, Grabovac, Češljar, Tolić, Bandić, Kljenak (64. Velemirović), Lončar, Šimić, Šakić, Meter, Milović. Trener: Mate Maršić

Novi poraz nogometaši Jadrana upisali su protiv vodeće momčadi prvenstva. Kapetan Kuvačić načeo je mrežu domaćina u 19. minuti, a kome idu sva tri boda riješili su Imeri i Vrkić pogocima u drugom poluvremenu. Spomenimo još kako su gosti u 68. minuti imali neiskorišten kazneni udarac.

HNK Jadran (KS) – NK Omiš 0:3 (0:1)

HNK Jadran (KS): Perović, F. Katić (25. Boduljak), Baran, Plazibat (72. Duvnjak), Marić-Arić, Mrkonjić, Ratković (63. Jukić), I. Grubišić, M. Grubišić, Šerić, Bašić. Trener: Zdravko Marković

NK Omiš: Car, Kuvačić, Ribičić (83. Juginović), Žilić (83. Šaškor), Mikulić (75. Cvitanović), Vrkić, Klarić, Vojnović (60. Balić), Imeri, Vučemil (75. Pivčević), Roguljić. Trener: Goran Šušnjara