Rukometaši Ribole Kaštela upisali su gostujuću pobjedu svladavši Zadar 1954 rezultatom 22:20 u 17. kolu 1. HRL - jug. Kaštelani su do pobjede došli pred sam kraj utakmice kad su serijom 4:0 preokrenuli vodstvo domaćih od 19:18 i stvorili dovoljnu „zalihu“ pogodaka pred izrazito zahtjevnog domaćina.

Ribola je dobro otvorila utakmicu i na poluvrijeme otišla s četiri pogotka razlike. No, od 40. minute nastupila je crna rupa u gostujućoj napadačkoj igri. U sljedećih 15 minuta postigli su samo dva pogotka, a primili devet – tako su Zadrani sa 12:16 došli do 19:18. Zadnjih pet minuta do pobjede su pogurali Vukić s ukupno pet pogodaka, ali i vratari – Pepur je skinuo sedmerac u ključnim trenucima, dok je vratar Olić sakupio čak 16 obrana.

RK Zadar 1954 – RK Ribola Kaštela 20:22 (9:13)

RK Zadar:Perinović, Lisica, Martinović, Bojmić (4), Surać (6), Jurišić, Vasilj, Korljan (3), Cota, To. Merhar (2), Klarić, Ti. Merhar (3), Bukva, Čirjak (1), M. Merhar (1), Maričić. Trener: Krešimir Maraković

RK Ribola Kaštela:Pepur, Džakula, Milas (3), Čičmir, Milković (2), Malnar, Krokar (3), Čajić, Olić, Pavičić (4), Kovačević (3), Vukić (5), Čakva, Vujičević (1), Bešker (1). Trener: Davor Bujas