U pretposljednjem kolu Superlige za odbojkašice Kaštela i Marina Kaštela upisale su pobjede. Tijesnu pobjedu ubilježile su odbojkašice Kaštela u dvoboju protiv zagrebačkog Dinama.

Dva puta su vodile na utakmici, a u oba navrata gošće su izjednačile i odvele utakmicu u peti set, koji se pak prelomio na stranu domaćina. Zagrepčankama je bilo stalo do bodova jer još uvijek nije zacementirana četvrta pozicija za doigravanje, pa im ovaj bod može mnogo značiti. S druge strane, 'Malenima' bodovi nisu bili od velike koristi utoliko što već znaju svog protivnika, ali je važno za samopouzdanje i izgradnju karaktera pred sljedeće izazove.

OK Kaštela – OK Dinamo 3:2
(25:19, 19:25, 25:23, 17:25, 15:11)

OK Kaštela: Ninčević (2), Stanović (20), Prkačin (9), Vranković (13), Ucović, Strize, Ćurak (4), Mioč (12), Đolonga, Parčina (3), Matas, Žižanović, Dragičević. Trener: Zoran Grgantov

OK Dinamo: Grgić, Pekvarić, Deak (17), Tomić (8), Kezerić, Pišmaht, Fatorić (10), Antunović (3), Makovac, Mihaljević (25), Petrović (4), Nikačević, Matuško (9), Jularić. Trener: Željko Nojić

OK Marina Kaštela – OK Rijeka 3:0
(25:10, 25:18, 25:18)

Suci: Dinko Ninić, Ivica Špadina

Marina Kaštela s lakoćom se obračunala protiv finalisticama odbojkaškog Kupa. Relativno glatkih 3:0 upisale su protiv Rijeke u utakmici koja je trajala manje od sat vremena. Marinke su posebno dominantne bile u prvom setu u kojem su dozvolile gošćama samo 10 poena, dok su naredna dva seta završila s identičnih 25:18. U posljednjem kolu Marina se nada eventualnom kiksu Mladosti za skok na prvo mjesto, ali najvjerojatnije će se za finale boriti u gradskom derbiju..

OK Marina Kaštela: Karadža, Botić, Subašić, Grizelj, Rožić, Dežulović, Kalman, Teklić, K. Zdilar, Barać, Vukić, J. Zdilar, Ćurak. Trener: Milorad Krunić

OK Rijeka: Smojver, Denona, Volarić, Žarković, Gerdević, Juričić, Devčić, Gregorović. Trenerica: Gordana Tomić