Košarkaši Ribole Kaštela u izravnom su dvoboju za četvrto mjesto svladali Bosco rezultatom 72:77 i usputno iskoristili poraz Dinama.

KK Ribola Kaštela – KK Bosco 82:77
(19:23, 21:14, 23:26, 19:14)

Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Martin Vulić, Leo Roglić, Josip Modrić
Igrač utakmice: Ivan Svalina (Ribola Kaštela)

Borbena utakmica dviju podjednako kvalitetnih momčadi odigrana je u dvorani na Sokolani u Kaštel Sućurcu. Kaštelani iz susreta s Boscom izlaze kao pobjednici, a nova dva boda mogla bi se pokazati ključnim u borbi za doigravanje. No, domaćinu nije baš bilo glatko na početku. Gosti su poveli serijom 8:0, a do sredine druge četvrtine imali su čak i 13 poena razlike. Tek tada Kaštelani su krenuli zaozbiljno, pa do kraja poluvremena finom serijom poena stižu čak i do vodstva (40:37). Bitka se nastavila i u trećoj četvrtini, izmjenjivalo se vodstvo, da bi se u posljednju dionicu ušlo s izjednačenih 63:63. Ribola je ostala sabranija i tako zadržala pobjednički niz, uzvrativši Boscu za poraz iz jesenskog dijela prvenstva (85:71).

KK Ribola Kaštela: Vidović (2), Sanader, Klepo, Murko, Rašetina (5), Biočić (10), Bilandžić (8), Tvrdić (7), Krešić (12), Svalina (16), Marasović, Šarić (22). Trener: Damir Rančić

KK Bosco: Popović, Petrović (2), Katura (7), Mohač, Babić (11), Zrnić (12), Rajič (5), Krajnović (9), Puljko (17), Krapić (12). Trener: Jakša Vulić