U 12. kolu odbojkaške Superlige za seniorke kaštelanske ekipe bile su dvostruko uspješne u susjedskim derbijima protiv splitskih klubova. Malene su tako bile bolje od ekipe OK Split, a marinke od ekipe OK Brda.

Laganu pobjedu i nova tri boda odbojkašice Marine Kaštela upisale su protiv protivnica sa splitskih Brda. Da će utakmica ići samo u jednom smjeru pokazao je već prvi set kojeg je Marina dobila s dominantnih 25:9. Drugi i treći set prošao je s nešto većim otporom gostujućih igračica, ali dva puta po 18 poena bilo je nedovoljno za bilo kakvu ugrozu zasluženog domaćeg rezultata.

OK Marina Kaštela – OK Brda 3:0
(25:9, 25:18, 25:18)
Suci: Joško Perajica, Toni Ivković

OK Marina Kaštela:Karadža, Botić, Subašić, Grizelj, Rožić, Šolić, Dežulović, Kalman, Teklić, K. Zdilar, Barać, Vukić, J. Zdilar, Apostolski. Trener: Milorad Krunić
OK Brda: Vladušić, Mrduljaš, Radić, Dešković, Katunarić, Jelić, Mužinić, Maretić, Klarić, Delić, Bogdanović, Tomičić. Trenerica: Ivana Perić

Do nova tri boda stigle su i odbojkašice Kaštela koje su s 3:1 svladale Split. Gošće su iznenadile Malene igrom u prvom setu i zasluženo povele s 1:0. U nastavku susreta ekipa Zorana Grgantova se posložila pa je prvo s brzih 25:12 poravnala rezultat, da bi u sljedeća dva seta, donekle zahtjevnija, potvrdile pobjedu.

OK Kaštela – OK Split 3:1
(21:25, 25:12, 25:21, 25:23)
Suci: Ante Jukić, Joško Perajica

OK Kaštela:Ninčević (2), Stanović (21), Prkačin (8), Vranković (13), Rimac, Strize, Ćurak, Mioč (14), Đolonga, Parčina (4), Matas (1). Trener: Zoran Grgantov
OK Split: I. Čubelić (3), Tabak, Rašić (8), Šalinović, A. Čubelić, L. Bečić (17), M. Bečić, Burilović (7), Lijić, Vukasović (18), Vrban (3), Kovčo. Trenerica: Mirela Delić