U zaostaloj utakmici 10. kola odbojkaške Superlige jadranski derbi između OK Kaštela i HAOK Rijeke CO pripao je domaćoj ekipi.

OK Kaštela – HAOK Rijeka CO 3:0
(25:23, 25:17, 25:13)
Suci: Mario Babić, Toni Bingula

Nova tri boda upisana su na konto kaštelanske ekipe. Gostujuće igračice pokazale su 'zube' samo u prvom setu kada su većinu seta vodile. Na momente je bilo tri razlike (14:17, 15:18), ali napad domaćih na krilima Nike Stanović donio je preokret pred kraj seta. U nastavku utakmice 'Malene' su s lakoćom odradile svoj zadatak te sa 25:17 i 25:13 upisale bodove s kojima su se približile samom vrhu.

OK Kaštela: Ninčević (4), Stanović (22), Prkačin (6), Vranković (13), Rimac (3), Strize, Ćurak (3), Mioč (7), Đolonga, Parčina (1), Matas. Trener: Zoran Grgantov

HAOK Rijeka CO: Gerdević, Sulić, Volarić, Štiglić (11), Kesten (1), Žarković (2), Denona, Juričić, Devčić (1), Popić (2), Koraca (15), Aničić (3). Trenerica: Gordana Tomić