Ribola Kaštela upisala je prvu pobjedu u novoj kalendarskoj godini svladavši KK Zapruđe rezultatom 91:68.
KK Zapruđe – KK Ribola Kaštela 68:91
(18:16, 15:22, 23:29, 12:26)
Zagreb, dvorana Boško Božić Pepsi
Suci: Marko Stanković, Andrea Đuraki, Teo Miletić
Igrač utakmice: Lovre Tvrdić (Ribola Kaštela).

Po prvi put otkako je došao u Kaštela Lovre Tvrdić promaknuo se u igrača susreta. Njegovih 21 koš i devet skokova nisu bili presudni, ali su predvodili raspoloženu pobjedu Kaštelana. Tijesni početak pripao je domaćinima sa dva koša razlike (18:16), da bi u nastavku Ribola prešla u pozitivan rezultat do 38:33 na poluvremenu. Utakmica se prelomila u drugom poluvremenu kada gosti preuzimaju inicijativu u igri, da bi u posljednjoj četvrtini pobjegli na preko 20 razlike.

Vrijedi istaknuti kako su u igri nastupili kadetski reprezentativac Antonio Klepo i 17-godišnji Petar Markota, koji je uspio postići i prvi seniorski koš. Najbolju seniorsku utakmicu do sada pružio je i Jakov Sanader sa 15 poena.

KK Zapruđe: Vujinović, Garvanović (20), K. Joksimović (14), Barešić, D. Joksimović (6), Jelenek (16), Ribarić (4), Škara (5), Paleka (3), Vrbanec, Raič. Trener: Siniša Mesić

KK Ribola Kaštela: Vidović (2), Sanader (15), Klepo, Murko (5), Rašetina (2), Bilandžić (22), Tvrdić (21), Krešić (12), Svalina (5), Marasović (3), Markota (1). Trener: Damir Rančić