KUP SNJEŽANA UŠIĆ
Odbojkašice Kaštela plasirale su se u daljnju fazu natjecanja Kupa 'Snježana Ušić' pobjedom protiv Dinama rezultatom 3:0. Utakmica Velog vrha i Marine Kaštela odgođena je zbog samoizolacije domaćih igračica.

Na pogon standardno dobre Nike Stanović odbojkašice Kaštela uspjele su svladati superligašice Dinama. U prvom setu gošće su odličnom igrom stigle do prednosti, da bi u drugom uduplale vodstvo unatoč kvalitetnom otporu domaćih igračica. Tek u trećem setu vidjeli smo pravi rezultatski odgovor Dinama, no uglavnom na temelju grešaka 'Malenih' u napadu ili na servisu. Gošće su imale tri meč lopte (24:21), a domaće igračice dvije set lopte (26:25, 28:27), no besprijekorna pobjeda ipak je otišla na kaštelansku stranu.

OK Dinamo – OK Kaštela 0:3
(15:25, 20:25, 28:30)

OK Dinamo:Grgić, Marić, Mikulić (4), Deak (5), Tomić (1), Kezerić (1), Pišmaht (2), Fatorić (2), Makovac, Erlić, Petrović (10), Nikačević, Matuško (4), Jularić. Trener: Željko Nojić

OK Kaštela:Ninčević (4), Stanović (22), Prkačin (4), Vranković (8), Ucović, Rimac (2), Strize, Ćurak, Mioč (11), Đolonga, Parčina, Matas. Trener: Zoran Grgantov