U derbiju 11. kola 1. Županijske lige nogometaši GOŠK-a i Jadrana (KS) podijelili su bodove rezutlatom 2:2, dok je Val poražen u Imotskom rezultatom 3:0.

U kaštelanskom derbiju između GOŠK-a i Jadrana podijeljeni su bodovi. No, umjesto odlične igre i nogometne uživancije, protagonist utakmice bila je bura koja je direktno utjecala na čak dva gola. Upravo tako domaćin je došao do vodstva. Đuras je pred sam kraj prvog poluvremena ubacio s 40-ak metara iz slobodnog udarca, a vjetar je pomogao prevariti Katića. Na sličan način gosti stižu do izjednačenja u 78. minuti. Nakon ubačaja iz kornera, vratar Ivanda pogrešno je procijenio loptu, a Grubišiću nije bio problem s jednog metra pogoditi u praznu mrežu. Nekoliko minuta kasnije Pavković je iskoristio nesigurnost Ercega i poentirao u bliži vratarev kut za preokret Jadrana. Kad se činilo da će Sućurani osigurati pobjedu u derbiju, sudac Grepo svirao je kontroverzni kazneni udarac, a Vučemilović-Alegić zabio za konačnih 2:2.

GOŠK – Jadran (KS) 2:2 (1:0)

GOŠK: Ivanda, Bučić (64. Erceg), N. Zec, Vučemilović Grgić, Baran, Karaman, Đuras (64. Kovačević), Pezo, Simpson (76. Mikelić), Maretić (89. Projić), Vučemilović-Alegić. Trener: Željko Škopljanac

Jadran (KS): L. Katić, Čurčić, F. Katić, Baran, Marić-Arić, Mrkonjić (67. Ratković), Kapitanović (77. Duvnjak), Pavković, I. Grubišić, M. Grubišić (89. Jurić), Buzov. Trener: Zdravko Marković

Na gostovanju u Imotskom nogometaši Vala nisu uspjeli doći do bodova. Domaćin je boljom igrom tijekom gotovo svih 90 minuta izborio vrijednu i zasluženu pobjedu. Imotski je do prednosti došao u 10. minuti kada je Brečić uspio 'matirati' Rokova. Gosti su uzaludno pokušavali stići do izjednačenja, dok su Imoćani iskoristili sve svoje šanse. U 58. minuti Šimić je poentirao iz kaznenog udarca, a točku na 'i' postavio je Pijanović u 82. minuti susreta.

Imotski – Val 3:0 (1:0)

Imotski: Jozak, Grbavac, Šimić (86. Jović), Grizelj (73. Peko), Brkan (86. Vujčić), Brečić, Kuzman (73. Pijanović), Topić, Katavić, Tomas, Vuksan (80. Peko). Trener:

Val: Rokov, Šimunović, Kovačević (76. Družianić), Belajić (70. Aleksić), A. Šarić, Livaja (60. Radanović), Suman, Stude (60. D. Šarić), Čeko, Duvnjak, Stanković. Trener: Vinko Šarić