Kaštelanski klubovi ostvarili su maksimalan učinak u 10. kolu 1. Županijske lige. Do pobjede su došli potpuno zasluženo pogocima u drugom poluvremenu.

Mračaj – GOŠK 1:4 (0:0)

Runovići, stadion Pojilo
Suci: Nikola Večernik, Mario Vrkić, Josip Češljar
Strijelci: 0:1 Simpson 48', 1:1 Mandarić 64', 1:2 Vučemilović-Alegić 69', 1:3 Simpson 71', 1:4 Barada 83'
Igrač utakmice: Niel Connor Simpson (GOŠK)

Nogometaši GOŠK-a ponovo su osvojili vrh prvenstvene ljestvice. Kiks Orkana iskoristili su na najbolji način – uvjerljivom pobjedom protiv Mračaja. Svih pet pogodaka na utakmici postignuto je u drugom dijelu, a mrežu domaćih načeo je Simpson u 48. minuti. Premda je Mračaj u 64. minuti stigao do izjednačenja, nedugo zatim gosti su s dva brza pogotka prebacili vodu na svoj mlin. Potvrda pobjede i novih bodova stigla je u 83. minuti preko Barade.

Mračaj: Bašić, M. Gudelj, Biočić, Kujudžić (74. Milas), Puljiz, A. Ćapin (65. J. Gudelj), A. Puljiz, Vodanović, Mandarić, D. Puljiz (75. Ždero), I. Ćapin. Trener: Mario Kujundžić

GOŠK: Ivanda, Erceg (70. Barada), N. Zec (84. Mujan), Vučemilović Grgić, Baran, Karaman, Bučić (46. Đuras), Pezo (88. Gazibara), Simpsn (84. Dželalija), Maretić, Vučemilović-Alegić. Trener: Željko Škopljanac

Val – Postira Sardi 2:0 (0:0)

Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Christian Vrdoljak, Mario Matijaš, Damir Jokić
Strijelci: 1:0 Livaja 52', 2:0 Duvnjak 58'
Igrač utakmice: Božo Duvnjak (Val)

S dobrim rezultatima nastavio je i Val, koji je u novoj domaćoj utakmici upisao nova tri boda. Gostujuću momčad 'slomili' su tek u drugom poluvremenu, i to preko Livaje i Duvnjaka koji su zabili u razmaku od samo šest minuta. Nakon toga, domaćinu je bilo lako privesti utakmicu kraju bez poteškoća.

Val: Rokov, Šimunović, Kovačević, V. Šarić, Livaja (80. D. Šarić), Suman (63. Džanko), Stude (57. Plazibat), Belajić, Čeko, Stanković (57. Radanović), Duvnjak (80. Družianić). Trener: Vinko Šarić

Postira Sardi: Duvančić, Stojić, Mihaić (80. Vlahović), Šantić, M. Matulić, Doljanin, T. Matulić, Lukić (68. Zlatar), Eterović (80. R. Matulić), Zolje, Juras (57. Nižetić). Trener: Nenad Bilić

Jadran (KS) – Poljičanin 1921 2:1 (1:0)

Kaštel Sućurac, stadion Zrinski
Suci: Karlo Marić, Marin Barić, Mislav Lolić
Strijelci: 1:0 Šiškov 42' (11m), 1:1 Jelavić 57', 2:1 Ratković 66'
Isključen igrač: 44' Ivan Kamber (Poljičanin 1921)
Igrač utakmice: Jure Šiškov (Jadran KS)

Novi trener Jadrana Zdravko Marković pobjedom se predstavio domaćim navijačima. Protiv posljednjeplasirane momčadi lige Jadran je uspio doći do pobjede, ali ne na način kako se i možda očekivalo. Domaćin je nakon prvih 45 minuta imao prednost od 1:0 i igrača više. U nastavku igre brojčanu prednost uspjeli su iskoristiti tek nakon što su gosti izjednačili, a tri boda donio im je Ratković pogotkom u 66. minuti susreta.

Jadran (KS): L. Katić, Čurčić, F. Katić, Katunarić (71. Duvnjak), Marić-Arić, Mrkonjić, Pavković, I. Grubišić (87. Jurić), M. Grubišić, Šiškov, Buzov. Trener: Zdravko Marković

Poljičanin 1921: Marić, Kamber, Čotić, Jelavić, Muše, Ordulj, Aničić (67. Štrljić), Vladović, Grabar, Jurčić (67. Lisica), Petričević. Trener: Romeo Vulas