Košarkaši Ribole Kaštela doživjeli su i treći uzastopni prvenstveni poraz, izgubivši od KK Jazine Arbanasi rezultatom 86:73.

KK Jazine Arbanasi – KK Ribola Kaštela 86:73
(21:14, 19:15, 19:23, 27:21)

Zadar, dvorana Jazine
Suci: Marko Stanković, Dalibor Lenac, Teo Miletić
Igrač utakmice: Jalone Ty'rell Friday (Jazine Arbanasi)

Ono što su prva tri kola ostvarili nakon šestog kola čini se beznačajnim. Treći poraz Ribole Kaštela može zabrinuti trenera Rančića, koji protiv kvalitetnijih momčadi ne može pronaći pravu formulu. Zadrani su im 'očitali lekciju', pogotovo u prvom poluvremenu kada su nekoliko puta bježali preko deset poena razlike. Kaštelani su se sredinom treće četvrtine uspjeli vratiti na samo pet poena zaostatka, no čvrsta obrana Jazina nije dozvolila nikakav preokret.

KK Jazine Arbanasi: Paponja (5), Horvat, Butorac (17), Matulina (5), Beljan (5), Vujčić (4), Buljan (13), Korman, Šarac (11), Friday (21). Trener: Marko Selin

KK Ribola Kaštela: Vidović (8), Omašić (3), Rašetina (3), Biočić (5), Bilandžić (6), Tvrdić (19), Đirlić, Svalina (3), Čirko (6), Marasović (20). Trener: Damir Rančić