U trećem kolu Prve muške lige košarkaši Ribole Kaštela upisali su i treću prvenstvenu pobjedu.

KK Ribola Kaštela – KK Omiš Čagalj Tours 79:65
(18:12, 26:19, 11:13, 24:21)
Kaštel Sućurac, dvorana na Sokolani
Suci: Leo Roglić, Roko Hordov, Josip Strikić
Igrač utakmice: Ivan Svalina (Ribola Kaštela)

Rezultatom 79:65 momci Damira Rančića zamarširali su prema vrhu ljestvice, kojeg dijele s Cedevitom Junior. Gosti su samo na kratko imali vodstvo na utakmici, i to na početku susreta. Nakon toga je Ribola uspostavila kontrolu susreta i do poluvremena držala deset poena razlike. Ta se prednost zadržala i u nastavku susreta, ponajviše zahvaljujući raspoloženom Svalini s 19 poena i Šariću s 13 poena i 13 skokova.

KK Ribola Kaštela: Vidović (11), Sanader, Murko, Rašetina (2), Biočić (8), Bilandžić (13), Tvrdić (6), Krešić (5), Svalina (19), Čirko, Marasović (2), Šarić (13). Trener: Damir Rančić

KK Omiš Čagalj Tours: Srzić (9), Zonjić, Jurčević, Fulgosi (3), Mimica (17), M. Matijević, Šipić (19), Jukić, Knezović, J. Matijević, Perkušić (2), Gizdavčić (15). Trener: Ivica Bajaj