U subotu je odigrano pet utakmica 7. kola 1. Županijske lige. Nogometaši Vala upisali su novu pobjedu slavivši protiv Jadrana (T) s minimalnih 1:0, dok je Jadran izgubio od Orkana rezultatom 2:1.

U utakmici Vala i Jadrana iz Tučepa četvrti sudac Luka Milin pripremao je tablu kojom je htio pokazati koliko će se odigrati nadoknada utakmice kad je Radanović postigao pobjede vrijedan pogodak za domaće. Jokeru s klupe trebalo je samo 15 minuta da opravda povjerenje trenera Vinka Šarića za nova tri boda i skok na prvenstvenoj ljestvici.

Val – Jadran (T) 1:0 (0:0)
Kaštel Stari, stadion Vukovar
Suci: Mario Soldić, Branimir Poljak, Mario Matijaš
Strijelac: 1:0 Radanović 89'
Igrač utakmice: Marko Radanović (Val)

Val:Rokov, Šimunović (75. Radanović), Suman, Kovačević, A. Šarić, Livaja, Džanko (50. D. Šarić), Duvnjak, Plazibat (60. Lovrić), Čeko. Trener: Vinko Šarić

Jadran (T):Mandušić, Krivić, Marijančević, Jović, Sočo, Bušelić, Antunović, Koštić, Mravičić Mladinov (62. Herceg), Jezidžić. Trener: Jurica Karabatić

Nogometaši Jadrana iz Dugog Rata vratili su se bez bodova. Premda su pogotkom Marić-Arića u petoj minuti uspostavili rano vodstvo, raspoloženi Baraban s dva je pogotka preokrenuo mlin u korist svoje momčadi za uspon na drugo mjesto na tablici.

Orkan – Jadran (KS) 2:1 (1:1)