Šesto kolo 1. Županijske lige zaključeno je nedjeljnom utakmicom između Mladosti (P) i Vala, koju je domaćin dobio rezultatom 3:1.

Mladost (P) – Val 3:1 (1:0)
Proložac, stadion Šarampov, gledatelja 28
Suci: Nikola Tomić, Mario Vrkić, Mario Matijaš
Strijelci: 1:0 Matić 44', 1:1 Livaja 48' (11m), 2:1 Maršić 82', 3:1 Češljar 90' (11m)
Igrač utakmice: Daniel Češljar (Mladost P)

Boljom igrom domaćina nogometaši Vala doživjeli su prvi prvenstveni poraz ove sezone. Prološćani su do prvog pogotka čekali kraj prvog poluvremena kad je Matić zabio za vodstvo svoje momčadi. Već na početku drugog poluvremena Mirko Livaja iskoristio je kazneni udarac za izjednačenje, no pred kraj utakmice rezultat ipak odlazi na stranu Mladosti. Prvo je Maršić u 82. minuti pronašao put do mreže, a Češljar ulaskom u sučevu nadoknadu zabio iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca.

Mladost (P): Biuk, Grabovac, Češljar, Tolić (88. Dropuljić), Bandić, Kljenak, Lončar, Grabovac, Šakić, Matić (50. Maršić), Milović (72. Meter). Trener: Mate Maršić

Val:Rokov, Šimunović (84. D. Šarić), Suman, Radić, A. Šarić, Livaja, Duvnjak (57. Radanović), Plazibat, Banovac, Stude (57. Lovrić), Čeko. Trener: Vinko Šarić