U 6. kolu 1. Županijske lige nogometaši GOŠK-a preuzeli su vrh tablice pobjedom protiv Orkana, dok je Imotski bio bolji od Jadrana (KS) rezultatom 2:1.

Vrlo važnu pobjedu ostvarili su nogometaši GOŠK-a u dvoboju protiv Orkana. Tri boda lansirala su ih na vrh tablice, čime su potvrdili svoje ambicije za ovu sezonu. S tim pristupom krenuli su u utakmicu i odmah u 11. minuti stigli do priželjkivanog vodstva. Orkan je u nastavku pokazao kvalitetnu igru, ali tada čvrsta obrana Gomiličana nije dopuštala put do mreže. Domaćin je u nastavku utakmice krenuo s napadima, a jedan se isplatio u 77. minuti. Tada je Vučemilović-Alegić prekinuo golgeterski post i zaključio pobjedu svoje momčadi.

GOŠK – Orkan 2:0 (1:0)

GOŠK:L. Zec, Erceg (67. Bučić), Mujan (46. N. Zec), Vučemilović Grgić, Pezo, Karaman, Kovačević, Dević, Đuras (67. Projić), Simson Connor (55. Barada), Vučemilović-Alegić. Trener: Željko Škopljanac

Orkan: Zemunik (8. Marušić), Pavić, Grubiša, Dragošević, Mandurić, Peričić (46. Bartulović), F. Ivanišević (57. Mudni-Pulje), Merčep (57. Batinović), D.J. Ivanišević, A. Ivanišević, Baraban. Trener: Drago Vojnović

Jadran u dvoboju protiv Imotskog nije imao sreće. Treći prvenstveni poraz prekinuo je lijepi niz osvajanja bodova. Prava šteta, jer su propustili kvalitetne šanse. Imotski je šokirao domaću obranu već u trećoj minuti kada je ponajbolji pojedinac susreta Toni Brečić matirao Katića. Domaćin je na poluvrijeme otišao sa zaostatkom, ali već u prvoj minuti nastavka zasluženo stigao do izjednačenja. Gosti su ponovo došli do vodstva u 65. minuti preko Pijanovića i sigurnom igrom zadržao bodove.

Jadran (KS) – Imotski 1:2 (0:1)

Jadran (KS): L. Katić, Katunarić, Marić-Arić, Kapitanović, Pavković, Ratković (85. Sunara), Grubišić (60. Mrkonjić), Baran, Šerić (68. Čurčić), Šiškov (85. Kliškić), Buzov. Trener: Teo Kardum

Imotski:Jozak, Šimić (86. Marinović), Grizelj, Brkan (73. Vujčić), Brečić, Topić, Vujčić (44. J. Peko), Kadijević, Pijanović, Tomas, Vuksan. Trener: Ante Knezović