Košarkaši Ribole Kaštela poraženi su u polufinalu regionalnog dijela Kupa 'Krešimir Ćosić'. Rezultatom 100:93 od njih je bio bolji KK Dubrovnik.

KK Dubrovnik – KK Ribola Kaštela 100:93
(28:30, 32:14, 15:19, 25:30)

KK Dubrovnik:Čubrić (6), Mucić, Kalafatović, Šimović (12), Došen (23), Mustapić (5), Raguž (15), Zorić, Vodopija (16), Vujičić (2), Vrkić (21), Tomašević.

KK Ribola Kaštela: Vidović (14), Murko, Rašetina (8), Biočić (5), Sanader, Bilandžić (13), Tvrdić (12), Đirlić, Krešić (9), Marasović (16), Svalina (16), Čirko

Napeta i koševima bogata utakmica odigrala se u dvorani na Gospinom polju u Dubrovniku. Dvije kvalitetne momčadi pokazale su izvrsnu igru s mnogo koševa i lijepih poteza. Kaštelanima se pokazao kobnim njihov bivši igrač Nikola Došen, koji je ubacio 23 poena.

Ključni dio utakmice, pokazalo se kasnije, bila je druga četvrtina u kojoj je domaćin nadigrao goste rezultatom 32:14.

Premda su Kaštelani u nastavku bili bolji, stečena prednost Dubrovčana bila je ipak nedostižna. Kaštelani mogu biti zadovoljni pruženom igrom u napadu, premda ne i u obrani, kao i činjenicom da su petorica postigla dvoznamenkasti broj koševa. Lijepo zagrijavanje pred skori početak prvenstva.